Reklama

Ubezpieczenie kosztów leczenia to zadanie, któremu najlepiej podoła Colonnade. Sprawdź ofertę i przekonaj się sam!

Opublikowano:
Autor:

Ubezpieczenie kosztów leczenia to zadanie, któremu najlepiej podoła Colonnade. Sprawdź ofertę i przekonaj się sam! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zdrowie stanowi nasz największy skarb. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości i nawet najzagorzalsi fani szalonej zabawy powinni o tym pamiętać. Niezależnie od tego, jak wielkie majątki zgromadzimy, to właśnie tylko dzięki zdrowiu będziemy mogli się nimi cieszyć. Bez niego nasze życie usycha, a wraz z nim wszystko to, czego dokonaliśmy i o czym marzyliśmy. Nie bez powodu przysłowie o zdrowym duchu zamieszkującym zdrowie ciało jest tak popularne i chętnie cytowane, jest w nim w końcu sporo racji. Trzeba o nie dbać i chronić je za wszelką cenę. W życiu codziennym troska o stan naszego zdrowia powinna przejawiać się na każdej płaszczyźnie. Na przykład dobierając odpowiednie składniki diety w kuchni, dbając o ergonomię wykonując czynności w domu i pracy, czy też wykonując regularnie badania okresowe. Naturalnym powinno być zatem również rozpoczynanie przygotowań do wyjazdu od zapoznania się z ofertą Colonnade - ubezpieczenie kosztów leczenia, które w swym zakresie ochronnym gwarantuje pokrycie kosztów leczenia nawet do dwustu tysięcy euro. Dla nas jest to olbrzymia suma i można by pomyśleć, że w życiu nie będziemy w stanie jej wykorzystać, jednakże koszty leczenia za granicą są na tyle wysokie, że to kwota w sam raz.

Zdrowie stanowi nasz największy skarb. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości i nawet najzagorzalsi fani szalonej zabawy powinni o tym pamiętać. Niezależnie od tego, jak wielkie majątki zgromadzimy, to właśnie tylko dzięki zdrowiu będziemy mogli się nimi cieszyć. Bez niego nasze życie usycha, a wraz z nim wszystko to, czego dokonaliśmy i o czym marzyliśmy. Nie bez powodu przysłowie o zdrowym duchu zamieszkującym zdrowie ciało jest tak popularne i chętnie cytowane, jest w nim w końcu sporo racji. Trzeba o nie dbać i chronić je za wszelką cenę. W życiu codziennym troska o stan naszego zdrowia powinna przejawiać się na każdej płaszczyźnie. Na przykład dobierając odpowiednie składniki diety w kuchni, dbając o ergonomię wykonując czynności w domu i pracy, czy też wykonując regularnie badania okresowe. Naturalnym powinno być zatem również rozpoczynanie przygotowań do wyjazdu od zapoznania się z ofertą Colonnade - ubezpieczenie kosztów leczenia, które w swym zakresie ochronnym gwarantuje pokrycie kosztów leczenia nawet do dwustu tysięcy euro. Dla nas jest to olbrzymia suma i można by pomyśleć, że w życiu nie będziemy w stanie jej wykorzystać, jednakże koszty leczenia za granicą są na tyle wysokie, że to kwota w sam raz.

Co obejmuje ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą od Colonnade.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat tego, czym są koszty leczenia, które z nich uwzględnione są w naszym ubezpieczenia i jakie świadczenia przysługują nam z tytułu umowy znajdziemy w OWU wyjazdów zagranicznych Colonnade. W skrócie są wszystkie wydatki na koszty leczenia poniesione przez nas poza terytorium Polski. Zaliczają się do nich:

 • Badania i zabiegi ambulatoryjne, które polecił nam lekarz;
 • Konsultacje i honoraria lekarskie;
 • Pobyt w szpitalu, czyli leczenie, badania i zabiegi, których ze względu na ryzyko pogorszenia stanu zdrowia nie można było odłożyć do czasu powrotu do Polski;
 • Opłacenie dojazdu lekarza z najbliższej placówki medycznej do miejsca zakwaterowania ubezpieczonego, jeśli jego stan nie pozwala na jego opuszczenie;
 • zakup lekarstw i niektórych środków pomocniczych przepisanych przez lekarza;
 • transport medyczyny ubezpieczonego;
 • jedna wizyta lekarska związana z ciążą i związ
 • any z nią transport do placówki medycznej (z limitem kwotowym);
 • leczenie stomatologiczne w nagłych wypadkach do wysokości sumy wybranego wariantu.
Jest to skrótowy opis wszystkich pozycji na liście czynności opłacanych przez ubezpieczyciela. Powiązany z zakresem kosztów leczenia jest pakiet assistance, w skład którego wchodzą między innymi:

 • Całodobowa infolinia assistance;
 • Transport ubezpieczonego na teren RP lub kraju zamieszkania;
 • Transport zwłok ubezpieczonego
 • Dostarczenie niezbędnych lekarstw lub środków farmaceutycznych
 • Przedłużenie ochrony ubezpieczeniowej w sytuacjach nagłych
 • Przekazywanie pilnych informacji
 • Transport członków rodziny towarzyszących Ubezpieczonemu w podróży zagranicznej w razie jego śmierci
 • Transport niepełnoletnich dzieci Ubezpieczonego oraz pokrycie kosztów ich pobytu
 • Pokrycie kosztów pobytu i transportu osoby towarzyszącej Ubezpieczonemu w podróży zagranicznej
I tutaj zaleca się dokładne zapoznanie z OWU ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą Colonnade, ponieważ przedstawione tutaj pozycje zostały bardzo mocno streszczone, część natomiast całkowicie pominięta.

Czy warto zdecydować się na ubezpieczenie turystyczne Colonnade?

Na to pytanie nie odpowie żadna porównywarka ani ranking online, ponieważ, poza atrakcyjną wysokością świadczeń i zakresem ochrony, to opinie klientów stanowią największy powód do dumy Colonnade. Ich bezpieczeństwa i zadowolenia nie wypada natomiast sprowadzać do poziomu liczb i pustych statystyk. Najlepiej samemu przekonać się, czy oferta Colonnade jest odpowiednia dla nas i naszych rodzin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE