Reklama

Tu mi wolno!

Opublikowano:
Autor:

Tu mi wolno! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rodzice, jeśli macie już dość hałasliwych sal zabaw dla dzieci w centrach handlowych mamy dla Was wspaniałą wiadomość. W Płocku powstała kreatywna bawialnia Tu mi wolno! Przeznaczona dla najmłodszych dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Jest to jedyna taka sala zabaw w naszym mieście. Bawialnia Tu mi wolno! jest przestrzenią kameralną i przytulną gdzie wartościowy czas może spędzić cała rodzina.

Rodzice, jeśli macie już dość hałasliwych sal zabaw dla dzieci w centrach handlowych mamy dla Was wspaniałą wiadomość. W Płocku powstała kreatywna bawialnia Tu mi wolno! Przeznaczona dla najmłodszych dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Jest to jedyna taka sala zabaw w naszym mieście. Bawialnia Tu mi wolno! jest przestrzenią kameralną i przytulną gdzie wartościowy czas może spędzić cała rodzina.

Postawiliśmy na zabawki edukacyjne, sensoryczne, gry planszowe oraz różnorodne klocki-mówi Joanna Michalska-Iwankiewicz właścicielka Bawialni. Nie ma u nas grających i świecących plastikowych zabawek. Takich nie lubimy. Lubimy za to zabawki drewniane-w ich prostocie tkwi mnóstwo magii, która łączy pokolenia. Lubimy też zabawki, które rozbudzają u dzieci ciekawość i chęć do nauki np. kulodromy czy magnetyczne klocki.

W Bawialni oprócz zabawek znajduje się piaskownica z piaskiem kinetycznym oraz bogato wyposażony kącik artystyczny gdzie mali artyści mogą malować dziwacznymi pędzlami, rysować kredkami skałkami, stemplować lub stworzyć kolorowego potwora z piankoliny.

Starsze dzieciaki mogą pograć z rodzicami w najróżniejsze gry planszowe lub zbudować wspólnie domek z dużych kartonowych klocków.

W Tu mi wolno! działa stała szafka wymiany zabawek. Dzieci mogą przynieść tu swoje nieużywane zabawki a z szafki zabrać do domu to co wpadnie im w oko. Taka wymiana to prawdziwa frajda!

W Bawialni powstanie wkrótce również mała wypożyczalnia gier planszowych dla całej rodziny.

Bardzo chcemy, żeby było to miejsce gdzie można przyjść całą rodziną, dobrze się bawić i dodatkowo poznać inne fajne, kreatywne rodziny. I żeby nasi klienci mali i duzi wychodzili od nas uśmiechnięci i zainspirowani - dodaje Joanna Michalska-Iwankiewicz.

Bawialnia kreatywna Tu mi wolno! czynna jest przez cały tydzień (oprócz śród) od 12:30 do 19:30. Otwarta jest także w niedziele niehandlowe. Znajdziecie nas przy ul. Czwartaków 16, 09-403 Płock (pasaż obok apteki Avena).
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE