Reklama

Trzy wypadki. Kierowcy, uważajcie!

Opublikowano:
Autor:

Trzy wypadki. Kierowcy, uważajcie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Potrącenie na Mickiewicza, na Armii Krajowej, wypadek w Soczewce i 21 kolizji - to bilans zaledwie jednej doby. Policja apeluje, by w tak fatalną pogodę kierowcy jeszcze bardziej uważali na drodze.

Potrącenie na Mickiewicza i na Armii Krajowej, wypadek w Soczewce i 21 kolizji - to bilans zaledwie jednej doby. Policja apeluje, by w tak fatalną pogodę kierowcy jeszcze bardziej uważali na drodze.

O dwóch wypadkach - wieczornym w Soczewce i wcześniejszym potrąceniu na Mickiewicza już pisaliśmy. Łącznie ucierpiały w nich trzy osoby. O kolejnym wypadku minionej doby rzecznik płockiej policji poinformował dziś rano. Z relacji Krzysztofa Piaska wynika, że na przejściu dla pieszych przy Armii Krajowej 42-latek jadący volkswagenem potrącił przechodzącą przez pasy 68-latkę. Kobieta trafiła do szpitala.

Nie brakowało również mniej poważnych w skutkach zdarzeń - od rana we wtorek do dziś policjanci odnotowali łącznie 21 kolizji (16 w mieście i pięć w powiecie).

Dodajmy, że to nie pierwszy taki dzień, gdy trudne warunki na drogach zbierają swoje żniwo. W ostatnich dniach również pisaliśmy o stłuczkach i wypadkach.  

- Kierowcy nie przewidują, że mokra nawierzchnia drogi staje się śliska i powoduje, że wydłuża się droga hamowania - uczula Krzysztof Piasek. - Dlatego też  policjanci zwracają się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze również  do pieszych o zakładanie elementów odblaskowych. 

O dwóch pozostałych wpadkach minionej doby czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE