Reklama

Trzeci odcinek obwodnicy na ostatniej prostej!

Opublikowano:
Autor:

Trzeci odcinek obwodnicy na ostatniej prostej! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozpoczęły się obciążenia próbne na III etapie obwodnicy. Testom poddano dzisiaj mosty od ul. Przemysłowej do obwodnicy oraz w ciągu głównym obwodnicy.

Rozpoczęły się obciążenia próbne na III etapie obwodnicy. Testom poddano dzisiaj mosty od ul. Przemysłowej do obwodnicy oraz w ciągu głównym obwodnicy. 

Jak informuje na portalu społecznościowym prezydent Andrzej Nowakowski, trwa obciążenie statyczne i dynamiczne obiektu o ciężarze sięgającym 160 ton na jednym z nich. Asfalt został już położony. Trwają prace związane z montażem oświetlenia ulicznego, utwardzenie poboczy, montaż barier bezpieczeństwa, umocnieniem skarp oraz prace porządkowe i ziemne poza jezdnią. 

Ratusz przygotowuje też dokumentację potrzebną do odbioru obiektu. 

- Trzeci etap obwodnicy został wykonany w ponad 91 procentach - mówi Hubert Woźniak z UMP. - 

Płock czekał też na zgodę na otwarcie II etapu obwodnicy. Wczoraj trwała kontrola Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, na którego decyzję miasto czekało. Właśnie dowiedzieliśmy się, że w piątek o godz. 8 ta inwestycja zostanie uroczycie otwarta. Jak podaje ratusz w wydarzeniu wezmą udział m.in. prezydent Andrzej Nowakowski i marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. Zaproszone też zostały do udziału stowarzyszenia skupiające miłośników różnych pojazdów – samochodów, motocykli, rowerów, czy rolek i wrotek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE