Reklama

Trwają wybory. Jaka frekwencja w Płocku?

Opublikowano:
Autor:

Trwają wybory. Jaka frekwencja w Płocku? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rannych ptaszków było niewielu, również do południa mało płocczan pofatygowało się do urn. Po obiedzie w lokalach wyborczych zrobił się trochę większy ruch, ale i tak frekwencja nie zachwyca.

Rannych ptaszków było niewielu, również do południa mało płocczan pofatygowało się do urn. Po obiedzie w lokalach wyborczych zrobił się trochę większy ruch, ale i tak frekwencja nie zachwyca.

Od 7.00 rano komisje wyborcze czekają na Polaków z kartami do głosowania. W Płocku rannych ptaszków było jak zazwyczaj niewielu - według stanu na godzinę 12.00 do urn pofatygowało się ok. 7,6 proc. płocczan. To i tak lepiej niż w całym naszym okręgu - do południa na Mazowszu z wyłączeniem Warszawy zagłosowało jedynie 6,48 proc. uprawnionych. W Płocku uprawnionych do głosowania jest 99 tys. 638 osób. Głosujemy w 71 obwodach.

Teraz, po południu, liczba płocczan, którzy oddali głos, zdecydowanie skoczyła.  Jak dowiedzieliśmy się w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Płocku, według stanu na godz. 18.00 frekwencja w Płocku wyniosła 16,68 proc.

 W całym  rejonie (obejmuje powiaty gostyniński, płocki, sierpecki, sochaczewski, żyrardowski oraz m. Płock)  było gorzej - do urn poszło 14,31 proc. uprawnionych do głosowania.

W żadnej z komisji w naszym okręgu do tej pory nie odnotowano żadnych zakłóceń w głosowaniu. Oddać głos możemy do 21.00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE