Reklama

Reklama

Trwają wybory do rad mieszkańców osiedli

Opublikowano: 21 maja 2017 14:08
Autor:

Trwają wybory do rad mieszkańców osiedli - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niedzielne głosowanie do rad mieszkańców osiedli potrwa do godz. 19.00. Pamiętajmy, że każdy może zagłosować na 15 kandydatów.

Reklama

Niedzielne głosowanie do rad mieszkańców osiedli potrwa do godz. 19.00. Pamiętajmy, że każdy może zagłosować na 15 kandydatów. 

Głosowanie rozpoczęło się w lokalach wyborczych o godz. 7.00 rano na wszystkich osiedlach za wyjątkiem Ciechomic.

Gdzie głosujemy?

OSIEDLE BOROWICZKI

- Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Wł. Broniewskiego, ul. Korczaka 10

OSIEDLE DWORCOWA

Wykaz ulic:

Al. Jachowicza (nr parzyste od 2 do 14), Chopina (nr nieparzyste od 57 do 89 i nr parzyste od 56 do 66), Dworcowa, Lasockiego, 11 Listopada (nr parzyste), Mickiewicza (nr parzyste od 14 do końca), Reja.

- Miejskie Przedszkole Nr 21,ul. Mikołaja Reja 4

OSIEDLE DWORCOWA

Wykaz ulic:

Obrońców Płocka 1920 r. (nr nieparzyste od 1 do 25 i nr parzyste od 2 do 30), Otolińska (nr nieparzyste od 1 do 19), Pasaż Wiścickiego, Salezjańska.

- Zespół Szkół Nr 2, ul. Chopina 62

OSIEDLE GÓRY

- Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Przyszkolna 22

OSIEDLE IMIELNICA

- Miejskie Przedszkole Nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół, ul. Harcerska 2

OSIEDLE KOCHANOWSKIEGO

Wykaz ulic:

Al. Jachowicza (nr parzyste od 16 do 44), Bielska (nr parzyste od 22 do 50), Mickiewicza (nr nieparzyste od 1 do 33 i nr parzyste od 2 do 12A), Obrońców Płocka 1920 r. (nr nieparzyste od 29 do końca i nr parzyste od 32 do końca), Obrońców Westerplatte, Północna, Przeskok, Sportowa, 21 Stycznia.

- Gimnazjum Nr 6 im. prof. Władysława Szafera Al. Jachowicza 20

OSIEDLE KOCHANOWSKIEGO

Wykaz ulic:

Chopina (nr nieparzyste od 1 do 55 i nr parzyste od 2 do 52), Kochanowskiego, 11 Listopada (nr nieparzyste), Lotników, Łączna, Traugutta, Wschodnia, Żwirki i Wigury.

- Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Bolesława Chrobrego, ul. Kochanowskiego 11

OSIEDLE KOLEGIALNA

Wykaz ulic:

Al. Jachowicza (nr nieparzyste od 1 do 39), Królewiecka (nr parzyste od 18a do 30 i nr nieparzyste od 13 do 27a), Kupiecka, 1 Maja, 3 Maja, Misjonarska, pl. Nowy Rynek (nr parzyste), Padlewskiego, Pasaż, Piękna, Sienkiewicza (nr parzyste od 2 do 32 i nr nieparzyste od 3 do 43).

- Zespół Szkół Nr 6, ul. 3 Maja 4

OSIEDLE KOLEGIALNA

Wykaz ulic:

Broniewskiego, al. Kilińskiego (nr nieparzyste), Błonie, Dojazd, Antolka Gradowskiego, Jakubowskiego, Kolegialna, Kościuszki, Krótka, Mostowa, pl. Dąbrowskiego, pl. Obrońców Warszawy, Rybaki, Stommy, Themersonów, Tumska (nr parzyste), Warszawska, Zacisze.

- Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki (dotychczas Centrum Kształcenia Ustawicznego), ul. Jakubowskiego 10

OSIEDLE ŁUKASIEWICZA

Wykaz ulic:

Batalionów Chłopskich, Gawareckiego, Kossobudzkiego, Królowej Jadwigi, Łukasiewicza (nr parzyste od 22 do 30), Morykoniego, Orlińskiego, pl. Celebry Papieskiej, Płoskiego, al. Roguckiego, Tysiąclecia (nr parzyste), Wolskiego.

- Gimnazjum Nr 5 im. Zygmunta Padlewskiego, ul. Królowej Jadwigi 4

OSIEDLE ŁUKASIEWICZA

Wykaz ulic:

Bielska (nr nieparzyste od 53 do 79), Gwardii Ludowej, Kostrogaj, Przemysłowa, Rembielińskiego, Rutskich, Wiadukt.

- Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej – Curie, ul. Gwardii Ludowej 7

OSIEDLE MIĘDZYTORZE

Wykaz ulic:

al. Piłsudskiego (nr nieparzyste od 31 do 41), Banacha, Chopina – bez numerów, Gierzyńskiego, Heweliusza, Kolberga, Kołłątaja, Kopernika, Krzywickiego, Lachmana, Oksińskiego, Otolińska (nr parzyste od 2 do 24), Pasternakiewicza, Piaska, Rozego, Staszica, Stodółkiewicza.

- Zespół Szkół Nr 1, ul. Piaska 5

OSIEDLE MIĘDZYTORZE

Wykaz ulic:

Dobrowolskiego, Gintera, Graniczna (nr parzyste od 22 do 48), Wilgi, Zagajnik.

- Płockie Towarzystwo Oświatowe, Al. Piłsudskiego 31

OSIEDLE MIODOWA

Wykaz ulic:

Gałczyńskiego (nr parzyste od 14 do 26 i nr nieparzyste od 9 do 11), Jaśminowa, Łukasiewicza (nr nieparzyste od 1 do 19), Miodowa (nr parzyste od 2 do 20 i nr nieparzyste od 1 do 19 i od 27 do 51), Mościckiego (nr parzyste od 4 do 6), Pszczela, Zawidzkiego.

- Gimnazjum Nr 4 im. Obrońców Płocka 1920 r., ul. Miodowa 18

OSIEDLE MIODOWA

Wykaz ulic:

Al. Kobylińskiego (nr parzyste od 16 do 38 i nr nieparzyste od 29 do 41), Bartnicza, Dobrzyńska (nr parzyste od 2 do 12/1), Kazimierza Wielkiego (nr parzyste od 24 do 38A, 38B, 38C, 38D – bez nr 38), Kredytowa (nr nieparzyste od 1 do 5 i nr parzyste od 2 do 10), Skłodowskiej, Słodowa, Topolowa (nr nieparzyste).

- Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Miodowa 13a

OSIEDLE PODOLSZYCE POŁUDNIE

Wykaz ulic:

al. Jana Pawła II, Czerwonych Kosynierów, gen. Grzmot – Skotnickiego, Kombatantów, Paderewskiego, Pałacowa, Puchalskiego, Rogowskiego, Swojska, Szczęsnego, Synów Pułku, św. Jerzego, św. Wojciecha, Wilczyńskiego, Wiśniewskiego, Wyszogrodzka (nr parzyste od 108 do 154).

- Miejskie Przedszkole Nr 4 im. Jasia i Małgosi, ul. Czwartaków 18b

OSIEDLE PODOLSZYCE POŁUDNIE

Wykaz ulic:

Czwartaków, Gościniec nr 19, 20, 22, Graniczna (nr nieparzyste od 57 do 85), Mazura, Zubrzyckiego.

- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 22 im. J. Korczaka, ul. Czwartaków 6

OSIEDLE PODOLSZYCE PÓŁNOC

Wykaz ulic:

al. Armii Krajowej (nr nieparzyste od 1 do 39 i nr parzyste od 34 do 86), Baczyńskiego, gen. Grota – Roweckiego, Hubalczyków, Łączniczek, Obrońców Helu, Ofiar Katynia, Ossowskiego, Patriotów, Sucharskiego, Szarych Szeregów, Walecznych, Wyszogrodzka (nr nieparzyste od 103 do 161).

- Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Armii Krajowej, ul. Walecznych 20

OSIEDLE PODOLSZYCE PÓŁNOC

Wykaz ulic:

Bliska, Boryszewska (nr parzyste od 2 do 48), Dziewiarska, Graniczna (nr nieparzyste od 13 do 55), Jędrzejewo – bez numerów, Kleeberga, Końcowa, Kutrzeby, Mazowieckiego, Urodzajna, pl. Żołnierzy Września, Sikorskiego, Zbożowa, Żyzna (nr parzyste od 2 do 26).

- Zespół Szkół Nr 5, ul. Gen. T. Kutrzeby 2a

OSIEDLE PRADOLINA WISŁY

- Siedziba Rady Mieszkańców Osiedla „Pradolina Wisły”, ul. Nizinna 39

OSIEDLE RADZIWIE

- Gimnazjum Nr 3 im. Jana Pawła II, ul. Krakówka 4

OSIEDLE SKARPA

Wykaz ulic:

Dobrzyńska (nr nieparzyste od 1 do 101 i nr parzyste od 14 do 46), Jasna, Kazimierza Wielkiego (nr nieparzyste od 37 do 49 i nr parzyste od 38 bez nr 38 A,B,C,D do 52), Kwiatowa, Mała, Na Skarpie, Polna.

- Szkoła Podstawowa Nr 18 im. J.Z. Jakubowskiego, ul. Jasna 8

OSIEDLE SKARPA

Wykaz ulic:

Asnyka, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego (nr nieparzyste od 1 do 7 i nr parzyste od 2 do 12), Konopnickiej, Kredytowa (nr nieparzyste od 21 do końca i nr parzyste od 16 do końca), Mehoffera, Miodowa (nr nieparzyste od 21 do 25a), Mościckiego (nr nieparzyste od 1 do 27), Nałkowskiej, Norwida, Parowa, Słowackiego, Środkowa, Tuwima, Wyspiańskiego, Zalewskiego

- Miejskie Przedszkole Nr 19, ul. Słowackiego 27

OSIEDLE STARE MIASTO

Wykaz ulic:

Chojnackiego, Grodzka, Jerozolimska, Kaczmarskiego, Kozia, ks. prałata Seweryna Wyczałkowskiego, Małachowskiego, Piekarska, pl. Książęcy, pl. 13 Straconych – bez numerów, Sienkiewicza (nr nieparzyste od 45 do 67 i nr parzyste od 34 do 64), Staromiejska, pl. Stary Rynek, Synagogalna, Teatralna, Tumska (nr nieparzyste), Zduńska.

- Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego, ul. Małachowskiego 1

OSIEDLE STARE MIASTO

Wykaz ulic:

Al. Jachowicza (nr nieparzyste od 41 do 49), Al. Kobylińskiego (nr nieparzyste od 1 do 27), Bielska (nr nieparzyste od 1 do 49 i nr parzyste od 2 do 20), Kazimierza Wielkiego (nr nieparzyste od 1 do 35a i nr parzyste od 2 do 22), Królewiecka (nr parzyste od 2 do 18 i nr nieparzyste od 1 do 11), Kwiatka, Łukasiewicza – bez numerów, Nowowiejskiego, pl. Nowy Rynek (nr nieparzyste), Okrzei, Ostatnia, Pasaż im. Vuka Karadzica, pl. Jurgensa, pl. Narutowicza, al. Spacerowa, Topolowa (nr parzyste).

- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Braci Jeziorowskich Pasaż Vuka Karadzica 1

OSIEDLE TRZEPOWO

- Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. Sierpecka 15

OSIEDLE TYSIĄCLECIA

-Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Mikołaja Kopernika, ul. Piasta Kołodzieja 7

OSIEDLE WINIARY

- Izba Wytrzeźwień, ul. Medyczna 1

OSIEDLE WYSZOGRODZKA

Wykaz ulic:

Akacjowa, al. Kilińskiego (nr parzyste od 2 do 12), Batorego, Błotna, Boczna, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Dolna, Działkowa, Fabryczna, Gęsia, Głowackiego, Gronowa, Jesienna, Jodłowa, Kacza, Kawieckiego, Klonowa, Lenartowicza, Letnia, Łąkowa, Maneżowa, Miła, Modrzewiowa, Niecała, Norbertańska, Oaza, Obejście, Otapa, Owocowa, Partyzantów, Paśniki, 4 Pułku Strzelców Konnych, 8 Pułku Artylerii Lekkiej, Pl. Zielony, Podchorążych, Południowa, Poprzeczna, Pszenna, Powstańców Styczniowych, Sadowa, Saperska, Sienna, Słoneczna, Słowicza, Strzelecka, Spółdzielcza, Świerkowa, Torowa, Ułańska, Urocza, Wesoła, Wiatraki, Wiślana, Wronia, Wspólna, Zalesie, Zakątek, Zaścianek, Zaułek, Zdziarskiego, Żabia, Żytnia.

- Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Miry Zimińskiej – Sygietyńskiej, ul. Brzozowa 3

OSIEDLE WYSZOGRODZKA

Wykaz ulic:

Agrestowa, al. Piłsudskiego (nr parzyste od 2 do 52), Chabrowa, Dziedziniec, Filtrowa, Górna, Grabówka (nr parzyste do nr 10 i nr nieparzyste do nr 11), Graniczna (nr parzyste od 50 do 70A), Imielnicka, Kalinowa, Malinowa, Ośnicka, Różana, Rzeczna, Studzienna, Widok, Wodna, Wyszogrodzka (nr nieparzyste od 1 do 91B i nr parzyste od 2 do 106), Źródlana.

- Stacja Uzdatniania Wody, ul. Górna 56

OSIEDLE ZIELONY JAR

- Siedziba Rady Mieszkańców Osiedla „Zielony Jar”, ul. Armii Krajowej 8

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (14)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.