Reklama

Trwają prace przy remoncie ulicy. Kiedy się zakończą?

Opublikowano:
Autor:

Trwają prace przy remoncie ulicy. Kiedy się zakończą? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprzyjająca aura pozwoliła drogowcom już pod koniec lutego wznowić prace przy remoncie ul. Polnej. Kiedy nastąpi koniec robót?

Sprzyjająca aura pozwoliła drogowcom już pod koniec lutego wznowić prace przy remoncie ul. Polnej. Kiedy nastąpi koniec robót?

Tegoroczny etap prac zaczął się od skrzyżowania z ul. Jasną. Wykonano tam studzienki, a następnie podłączono do głównego kolektora kanalizacji deszczowej. 

- Następnie na skrzyżowaniu wykonane zostaną roboty drogowe związane z układaniem warstw podbudowy oraz nawierzchni z kostki betonowej z wyniesioną tarczą skrzyżowania. Ponadto kontynuowane są prace związane z budową chodników i zjazdów ul. Polnej. Prace przesuwać się będą w kierunku ul. Kwiatowej i Małej - wyjaśnia Konrad Kozłowski z zespołu prasowego Urzędu Miasta.

Wykonawca ma jeszcze nieco ponad miesiąc na ukończenie prac. Do zrobienia została jeszcze m.in. przebudowa oświetlenia ulicznego, wykonanie wpustów ulicznych, chodników, zjazdów czy zatok postojowych, a przede wszystkim warstw konstrukcyjnych jezdni wraz z asfaltowaniem i skrzyżowań z ulicami Jasną, Kwiatową i Miłą. 

Prace powinny zakończyć się do 28 kwietnia. 

[ZT]14814[/ZT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE