Reklama

Trwa słodki weekend. Słodkości w bród

Opublikowano:
Autor:

Trwa słodki weekend. Słodkości w bród  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do Galerii Wisła powinny się dziś i jutro udać wszystkie łasuchy - trwa tam pierwszy Festiwal Słodyczy i jest naprawdę pysznie. Portal Płock jest partnerem tego smakowitego wydarzenia.

Do Galerii Wisła powinny się dziś i jutro udać wszystkie łasuchy - trwa tam pierwszy Festiwal Słodyczy i jest naprawdę pysznie. Portal Płock jest partnerem tego smakowitego wydarzenia.

W Wiśle trwa słodki festiwal, czyli weekend pod znakiem najróżniejszych łakoci, od których choć psują się zęby, zdecydowanie i błyskawicznie poprawia się humor. Czyli w samą porę, bo żadna, nawet najpotężniejsza jesienna chandra nie oprze się czarodziejskiemu działaniu czekolady! Podczas imprezy swoje słodkie, lukrowane dzieła wystawiają najlepsi cukiernicy oraz producenci słodyczy, jest fabryka czekolady, na własne oczy można zobaczyć też, jak powstają słodycze. Na samą myśl cieknie ślinka!

Oczywiście na samym patrzeniu się nie kończy - zza białych chmur waty cukrowej wyglądają rozweselone buźki i młodszych, i starszych. Najwięksi amatorzy słodkości, czyli dzieci, biorą udział w pysznych zabawach.fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE