Reklama

Trwa konkurs. Nagrodą główną 1000 zł

Opublikowano:
Autor:

Trwa konkurs. Nagrodą główną 1000 zł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypominamy, że trwa konkurs na plakat poświęcony Bohaterom z cienia, czyli Żołnierzom Wyklętym. Nagrodą główną jest tysiąc złotych, ale i pozostałe nagrody są niczego sobie.

Przypominamy, że trwa konkurs na plakat poświęcony Bohaterom z cienia, czyli Żołnierzom Wyklętym. Nagrodą główną jest tysiąc złotych, ale i pozostałe nagrody są niczego sobie.

Jak już pisaliśmy tegorocznym obchodom towarzyszy konkurs na plakat związany z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych, który przygotowało Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock. Na plakaty wykonane dowolną techniką kibice czekają do 20 lutego.

Można je przynosić do Wieży Ciśnień lub przesłać na adres mailowy bohaterowie.z.cienia@gmail.com z dopiskiem „Bohaterowie z cienia”. Do udziału zaproszeni sią plastycy, graficy, malarze, ale również amatorzy.  

Nagrodą główną w konkursie jest tysiąc złotych i książki od IPN, który podobnie jak Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych objęli konkurs honorowym patronatem. Przewidziano również nagrody za dwa kolejne miejsca na podium - zdobywca drugiego miejsca otrzyma tablet, odzież od Ultra Propagandy i książki IPN, a trzeciego miejsca - książki i odzież. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez kilkuosobowe jury, w którym zasiądą: twórca wielu plakatów Mirosław Łakomski, Paweł Felczak - historyk z Jagiellonki i prezes Stowarzyszenia Historycznego im. 11. Grupy Operacyjnej NSZ,  Jacek Żabka – członek zarządu SSKWP i organizator inicjatyw patriotycznych, a także grafik i fotograf Mariusz Młynarkiewicz oraz przedstawiciel I Prywatnego Liceum Plastycznego w Płocku „Logos”. Portal Płock jest patronem medialnym konkursu.

Organizatorzy konkursu zapowiedzieli, że podczas wernisażu , który zaplanowano 27 lutego, aktorzy płockiego teatru będą recytować narodową poezję.

Szczegóły techniczne i regulamin konkursu dostępny 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE