Reklama

Trwa druga edycja drzewek młodych płocczan

Opublikowano:
Autor:

Trwa druga edycja drzewek młodych płocczan - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Projekt jest realizowany od zeszłego roku i cieszy się sporym zainteresowaniem. W ramach drugiej edycji "Drzew Młodych Płocczan" zaplanowane jest posadzenie 116 drzew na osiedlach w Płocku.

Projekt jest realizowany od zeszłego roku i cieszy się sporym zainteresowaniem. W ramach drugiej edycji "Drzew Młodych Płocczan" zaplanowane jest posadzenie 116 drzew na osiedlach w Płocku.

Głównym celem II edycji akcji „Drzewa Młodych Płocczan” jest upamiętnienie narodzin najmłodszych mieszkańców Płocka poprzez posadzenie dedykowanego mu drzewa na terenie wybranego przez uczestnika akcji osiedla. Dodatkową formą upamiętnienia narodzin dziecka jest możliwość umieszczenia przed drzewem tabliczki z własnoręcznie wpisaną treścią np. datą narodzin dziecka, imieniem, nazwiskiem itp.

Do akcji może przystąpić każdy pełnoletni mieszkaniec Płocka, który pragnie upamiętnić dziecko urodzone w okresie od 1 czerwca 2017 roku do 1 czerwca 2018 roku (dla każdego dziecka można posadzić 1 drzewo). Uczestnikiem akcji może być jedynie osoba zameldowana w Płocku, co będzie weryfikowane przez organizatora. Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny, a zakupu drzew i pamiątkowych tabliczek dokona miasto.

Aby wziąć udział w akcji „Drzewa Młodych Płocczan” należy wypełnić formularz do 1 września 2018 roku. W przypadku wyczerpania puli drzew przewidzianych do posadzenia w tej edycji, formularz zgłoszeniowy zostanie wyłączony wcześniej.

Pierwsze sadzenie drzew zaplanowane jest jesienią 2018 roku - na przełomie września i października. Nasadzenia realizowane będą według planu opracowanego przez Zespół Zieleni Miejskiej i Ochrony Przyrody w Wydziale Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Płocka.
 

Więcej informacji na stronie urzędu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE