Reklama

Trwa budowa parku handlowego. Pierwsze umowy z najemcami już podpisane

Opublikowano:
Autor:

Trwa budowa parku handlowego. Pierwsze umowy z najemcami już podpisane - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Niedawno informowaliśmy, że jeszcze w tym roku ruszą prace związane z budową parku handlowego przy ul. Portowej. Generalny wykonawca, firma JMS przystąpił już do porządkowania terenu oraz prowadzi pierwsze prace budowlane.

Niedawno informowaliśmy, że jeszcze w tym roku ruszą prace związane z budową parku handlowego przy ul. Portowej. Generalny wykonawca, firma JMS przystąpił już do porządkowania terenu oraz prowadzi pierwsze prace budowlane.

W Płocku - na działce o powierzchni 1,2 ha - powstanie Vendo Park. Za tworzenie sieci parków handlowych odpowiada międzynarodowy deweloper i zarządca nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych z Niemiec, Trei Real Estate GmbH (Trei).

Przypomnijmy, że częścią inwestycji jest także powstanie supermarketu..

- Park handlowy zlokalizowany przy ul. Portowej w Płocku dostarczy 4 200 mkw. nowoczesnej powierzchni zakupowej, na której docelowo otworzy się sześć sklepów. W ramach dostępnej powierzchni powstanie również supermarket Lidl, który uzupełni ofertę Vendo Parku - zapowiada inwestor.

[ZT]23407[/ZT]

Co z najemcami?

- Rozpoczęliśmy proces komercjalizacji parku handlowego w Płocku, na ten moment mamy już podpisane trzy umowy najmu, z sieciami Lidl, Pepco oraz KiK. Prowadzimy również zaawansowane negocjacje dotyczące pozostałych lokali - poinformowała Olga Czyblis z Trei Real Estate Poland. - Chcemy dostarczyć mieszkańcom różnorodną ofertę handlową i miejsce, w którym będą mogli zrobić codzienne zakupy w sposób szybki i wygodny. Wierzymy, że Vendo Park stanie się lokalnym centrum zakupowym, z którego skorzystają nie tylko mieszkańcy Płocka, ale również okolicznych miejscowości.

Nowy parking pomieści 100 samochodów. Otwarcie parku handlowego jest zaplanowane na II kwartał 2020r.

Trei przygotowuje się również do startu kolejnych inwestycji. Jeszcze w tym roku deweloper planuje rozpoczęcie budowy Vendo Parku w Częstochowie, a także w Solcu Kujawskim (powierzchnię wynajęły tam takie marki, jak Sinsay, Hebe, KiK, RTV EURO AGD, Martes Sport oraz Piekarnia Grochola). Wkrótce - 28 listopada - otwierają Vendo Park w Łasku (tam rozgoszczą się takie marki, jak Sinsay, Top Secret, Hebe, Neonet, Martes Sport, Action oraz KiK). Wiadomo także, że parki handlowe poszerzą ofertę zakupową w Kobyłce i Jaworze (w gronie najemców znajdują się takie sieci, jak KIK, Empik, Hebe, Action, Martes Sport, Pepco, Media Expert oraz Sinsay).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE