Reklama

Trwa asfaltowanie nowego ronda. Kiedy skończy się objazd do mostu?

Opublikowano:
Autor:

Trwa asfaltowanie nowego ronda. Kiedy skończy się objazd do mostu?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają ostatnie prace na rondzie, które połączy al. Kilińskiego, ul. Warszawską, Norbertańską i Mostową. Powinny zakończyć się o czasie, a w ratuszu nieśmiało mówią nawet, że może uda się ciut szybciej.

Trwają ostatnie prace na rondzie, które połączy al. Kilińskiego, ul. Warszawską, Norbertańską i Mostową. Powinny zakończyć się o czasie, a w ratuszu nieśmiało mówią nawet, że może uda się ciut szybciej. 

Remont tego skrzyżowania znacznie utrudnia życie mieszkańcom, którzy korzystają mostu im. Legionów Piłsudskiego. Kierowcy udający się w kierunku Radziwia zmuszeni są korzystać z objazdu przez stare miasto, a tam na skrzyżowaniu Tumskiej, z Narutowicza i Grodzką tworzy się korek. 

W założeniu skrzyżowanie miało być zamknięte do końca sierpnia. 

- Wszystko wskazuje na to, że do 1 września rondo będzie przejezdne, co nie oznacza, że będzie gotowe - mówi Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej urzędu miasta. 

Trwają też prace przy wiadukcie do zoo - nowy będzie nieco przesunięty, a to powoduje, że zmieni się geometria całego układu. Wlot w ulicę Norbertańską będzie zupełnie nowy, bliżej Zespołu Szkół Technicznych nr 70 i 1 września tam jeszcze nie pojedziemy. Prawdopodobnie będzie brakowało też oznakowania poziomego. 

[ZT]26033[/ZT]

Czy uda się jeszcze przed 1 września? W ratuszu nikt nie chce tego obiecać. Wszystko wskazuje jednak na to, że wraz z nowym rokiem szkolnym skończy się objazd przez starówkę. 

[ZT]26166[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE