Reklama

Trudne warunki na drogach. Aktualnie działa kilka pługopiaskarek

Opublikowano:
Autor:

Trudne warunki na drogach. Aktualnie działa kilka pługopiaskarek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od wtorku na drogach powiatowych pracuje łącznie 10 pługopiaskarek. Trwa posypywane i odśnieżane miejsc wyznaczonych zgodnie ze standardami utrzymania, a także miejsc dodatkowych na podstawie zgłoszeń indywidualnych oraz przeprowadzanych kontroli.

Od wtorku na drogach powiatowych pracuje łącznie 10 pługopiaskarek. Trwa posypywane i odśnieżane miejsc wyznaczonych zgodnie ze standardami utrzymania, a także miejsc dodatkowych na podstawie zgłoszeń indywidualnych oraz przeprowadzanych kontroli. 

- Po każdej informacji o utrudnieniach w ruchu czy też nieprzejezdności drogi powiatowej niezwłocznie podejmowane są czynności interwencyjne, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom ruchu - wyjaśnia Aleksandra Dybiec, inspektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji Starostwa Powiatowego w Płocku.

Ponadto Zarząd Dróg niezależnie od panujących warunków zimowych, ma podejmować wszelkie możliwe prace, mające na celu zmniejszenie lub ograniczenie zakłóceń ruchu drogowego wywołanych panującymi warunkami atmosferycznymi w oparciu o “Plan zimowego utrzymania dróg powiatowych Powiatu Płockiego” oraz zabezpieczone środki finansowe.

Wszystkie informacje na temat zimowego utrzymania dróg powiatowych w sezonie zimowym na terenie powiatu płockiego znajdują się na stronie internetowej Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku.

Problemowe sytuacje na drodze można zgłaszać do Zarządu Dróg Powiatowych pod numerem tel. 24 267 68 80 lub do poszczególnych baz (numery znajdują się na stronie Starostwa).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE