Reklama

"Tribute to Zbigniew Wodecki" już w październiku

Opublikowano:
Autor:

"Tribute to Zbigniew Wodecki" już w październiku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilkadziesiąt lat aktywności scenicznej Zbigniewa Wodeckiego skumulowane w jeden koncert. 6 października w ORLEN Arenie odbędzie się niezwykłe multimedialne show, przygotowane przez PKN ORLEN oraz Płocką Orkiestrę Symfoniczną.

Kilkadziesiąt lat aktywności scenicznej Zbigniewa Wodeckiego skumulowane w jeden koncert. 6 października w ORLEN Arenie odbędzie się niezwykłe multimedialne show, przygotowane przez PKN ORLEN oraz Płocką Orkiestrę Symfoniczną. 

To już kolejne artystyczne wydarzenie, po koncertach "Ale Musicale" z 2017 i "Hitach Buffo" w 2018 roku, na jakie ORLEN zaprosi płocczan. W 2019 roku koncern przygotował koncert pod nazwą "Tribute to Zbigniew Wodecki”.

- „Tribute to Zbigniew Wodecki”, czyli muzyczne widowisko multimedialne, będące kontynuacją koncertu finałowego pierwszej edycji Wodecki Twist Festiwal w Krakowie, które od dwóch lat z wielkim sukcesem odwiedza polskie miasta, zawita w październiku do płockiej ORLEN Areny. Będzie to nie tylko wyjątkowa podróż muzyczna, w którą zabiorą widzów znakomici polscy wykonawcy, ale także multimedialne spotkanie z Artystą, dzięki bogatemu zbiorowi materiałów archiwalnych - zachęcają organizatorzy. 

Podczas koncertu nie zabraknie najpiękniejszych duetów i wielkich przebojów z niezwykle bogatego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. Pojawią się także muzyczne niespodzianki, a wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, specjalnie na tę okazję przygotowanych, aranżacjach. Płocczanie usłyszą: Anię Rusowicz, Kubę Badacha, Gabę Kulkę, Ewę Urygę oraz Jacka Kotlarskiego. Artystom towarzyszyć będzie Płocka Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Tomasza Szymusia.

Organizatorzy chcą dotrzeć do jak najszerzej publiczności i przewidzieli dwa koncerty: o godz. 16:00 oraz o 19:30. Bilety, dzięki dofinansowaniu wydarzenia przez PKN ORLEN, dostępne będą w atrakcyjnej cenie: 15 zł za bilet ulgowy i 25 zł za normalny.

Bilety można kupować od czwartku 26 września w kasie Płockiej Orkiestry Symfonicznej przy ul. Bielskiej 9/11 oraz równocześnie na stronie www.bilety24.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE