Reklama

Tragiczny wypadek. Znajomi proszą o krew dla rannego kierowcy

Opublikowano:
Autor:

Tragiczny wypadek. Znajomi proszą o krew dla rannego kierowcy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę doszło do groźnego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 560. Zderzenie niestety było tragiczne w skutkach - jeden z kierowców, mimo intensywnej akcji ratowniczej, zginął. Pozostali uczestnicy trafili jednak do szpitali i potrzebują pomocy.

W niedzielę doszło do groźnego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 560. Zderzenie niestety było tragiczne w skutkach - jeden z kierowców, mimo intensywnej akcji ratowniczej,  zginął. Pozostali uczestnicy trafili jednak do szpitali i potrzebują pomocy. 

Chodzi o krew, której niezwłocznie potrzebuje 40-letni Sebastian Szramowski. Można ją oddawać od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-12:30 w stacji krwiodawstwa przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku ul. Medyczna 19 (I piętro w nowej części budynku). Dzień wcześniej należy wypić ok. 2 litrów wody, a tego samego dnia należy zjeść lekkie śniadanie. Grupa krwi nie ma znaczenia

Do rejestracji należy zgłosić się z dowodem osobistym oraz podać nazwisko Sebastian Szramowski. 

Pamiętajmy, że krew jest niezastąpionym lekiem, którego może potrzebować każdy z nas lub naszych bliskich - apelują bliscy pana Sebastiana. 

Do tragicznego zdarzenia doszło w Bliźnie gmina Szczutowo, na prostym odcinku drogi poza obszarem zabudowanym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mazdą z bliżej nieokreślonej przyczyny zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym w przeciwka kierującym fordem focusem. W wyniku czołowego zderzenia ranni zostali 39-letni kierowca mazdy, 40-letni kierowca forda oraz przewożona przez niego 39-letnia pasażerka, którzy zostali przetransportowani do szpitali w Płocku i Sierpcu. Niestety 39-letni kierowca mazdy zmarł w szpitalu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE