Reklama

Tragedia w tym miejscu jest blisko. Rogatki znów uszkodzone

Opublikowano:
Autor:

Tragedia w tym miejscu jest blisko. Rogatki znów uszkodzone  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierowcy muszą być niezwykle czujni przejeżdżając przez przejazd kolejowy przy ul. Słonecznej. Czytelnik zaalarmował nas, że po raz kolejny rogatki są uszkodzone, a na dowód przesłał zdjęcie.

Kierowcy muszą być niezwykle czujni przejeżdżając przez przejazd kolejowy przy ul. Słonecznej. Czytelnik zaalarmował nas, że po raz kolejny rogatki są uszkodzone, a na dowód przesłał zdjęcie. 

Przejazd kolejowy przy ul. Słonecznej jest naprawdę niebezpieczny. Automatyczne rogatki po raz kolejny nie spełniły swojej funkcji. Czytelnik poinformował nas, że po raz kolejny zapory były podniesione podczas przejazdu pociągu, a na dowód przysłał zdjęcie. Ostatni raz o awarii tego przejazdu pisaliśmy niespełna miesiąc temu.

[ZT]22957[/ZT]

Warto podkreślić, że znak "stop" jest ustawiany w tym miejscu tylko w momencie awarii. Wystarczy więc jeden nieuważny kierowca, który z przyzwyczajenia wjedzie na przejazd i może dojść do tragedii. Sprawę zgłosiliśmy PKP Polskim Liniom Kolejowym, które są właścicielami przejazdu. Czekamy na odpowiedź. 

Aktualizacja 20:55:

Jak poinformował nas Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy spółki, maszyniści zostali poinformowani o sytuacji na tym przyjeździe i pociągi zwalniają tam do 20 km/h, podając przy tym sygnał dźwiękowy. 

- Sygnalizatory na przejeździe działają. Rogatka nie opuszcza się z jednej strony - tłumaczy. - Zespół techniczny został skierowany na przejazd, by naprawić usterkę.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE