Reklama

Trąba powietrzna zniszczyła market. Co z pracownikami?

Opublikowano:
Autor:

Trąba powietrzna zniszczyła market. Co z pracownikami? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dokładnie dwa tygodnie temu nad naszym miastem przeszła trąba powietrzna, siejąc ogromne spustoszenia na lewobrzeżnej części miasta. Ucierpiał m.in. płocki WOPR, a także Biedronka przy ul. Portowej. Sklep póki co jest nieczynny. Pytanie więc, co z jego pracownikami?

Dokładnie dwa tygodnie temu nad naszym miastem przeszła trąba powietrzna, siejąc ogromne spustoszenia na lewobrzeżnej części miasta. Ucierpiał m.in. płocki WOPR, a także Biedronka przy ul. Portowej. Sklep póki co jest nieczynny. Pytanie więc, co z jego pracownikami?

Nawałnica nie oszczędziła m.in. dachu Biedronki przy ul. Portowej. Budynek nie nadaje się w tej chwili do użytku. Czy Jeronimo Martins zamierza go odbudować?

- Sklep naszej sieci zlokalizowany przy ul. Portowej pozostaje zamknięty. Z budynku została zerwana połać dachowa, jednak jego konstrukcja pozostała nienaruszona. Trwa szacowanie strat. W związku z tą sytuacją zadecydowaliśmy o przyspieszeniu remontu, który zaplanowany był w tej placówce w najbliższych miesiącach - informuje biuro prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Skoro sklep jest nieczynny, to co w takim razie z załogą? Przymusowe urlopy, przenosiny do innych placówek? 

- W tym czasie kilkanaście osób zatrudnionych we wskazanej lokalizacji zostało oddelegowanych do pracy w innych sklepach naszej sieci lub skorzystało z zaplanowanych wcześniej urlopów - dodaje biuro prasowe.

Remont obiektu ma potrwać kilka tygodni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE