Reklama

Tork - rozwiązania do higienicznej dezyfenckji rąk

Opublikowano:
Autor:

Tork - rozwiązania do higienicznej dezyfenckji rąk - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dezynfekcja rąk to istotny aspekt, stosowany na co dzień w wielu branżach – spożywczych, medycznych, obiekty publiczne, urzędy itp. Zwykłe mycie rąk, często nie jest wystarczające. Aby zapewnić wysoki reżim sanitarny, należy korzystać ze specjalistycznych środków czystości.

Dezynfekcja rąk to istotny aspekt, stosowany na co dzień w wielu branżach – spożywczych, medycznych, obiekty publiczne, urzędy itp. Zwykłe mycie rąk, często nie jest wystarczające. Aby zapewnić wysoki reżim sanitarny, należy korzystać ze specjalistycznych środków czystości.

Jak skutecznie pozbyć się niebezpiecznych drobnoustrojów?

Aby dobrze umyć dłonie i zapewnić im optimum czystości, należy pocierać suche ręce specjalnymi preparatami na bazie alkoholu przez co najmniej 30 sekund. Celem zabiegu jest inaktywacja drobnoustrojów, które dotarły do powierzchni skóry (przejściowa flora skórna) poprzez kontakt z zanieczyszczonymi mikrobiologicznie obiektami i powierzchniami. Higieniczna dezynfekcja rąk specjalnie do tego celu przeznaczonymi preparatami TORK daje znacznie wyższe współczynniki redukcji zarazków niż zwykłe mycie rąk normalnym środkiem, zapewniając w ten sposób maksymalne bezpieczeństwo.

Jak zapobiegać rozprzestrzenianiu się zarazków?

W przeciwieństwie do mycia rąk, mikroorganizmy nie rozprzestrzeniają się w środowisku po dokonaniu higienicznej dezynfekcji rąk. Zaletami korzystania ze specjalnej linii do dezynfekcji TORK jest to, że można ją wprowadzić wszędzie i do tego w miejscach niezależnych od umywalek i źródeł wody. Linię do chirurgicznej dezynfekcji TORK Sanitize cechuje większa tolerancja dla skóry niż mycie rąk wodą i mydłem/płynami do mycia. Mycie dłoni to podstawa zachowania higieny, z kolei dezynfekcja to wyjątkowa tego forma. W przeciwieństwie do zwykłego i tradycyjnego mycia zwykłym środkiem, dezynfekowanie rąk profesjonalnym płynem pozwala na usunięcie wszystkich zarazków z powierzchni skóry.  Dłonie, które zostały zdezynfekowane są praktycznie. Dlatego też, lekarze wykorzystują ten proces przed zabiegiem, lub operacją. Daje to gwarancję czystych, wolnych od mikroorganizmów rąk. Tork Alcohol Liquid Sanitize to specjalny płyn przeznaczony do chirurgicznego mycia rąk. Środki z tej linii znajdą jednak też zastosowanie w innych branżach. Produkty do dezynfekcji rąk TORK można nabyć w promocyjnej cenie w sklepie internetowym HIGIENICZNY.PL.

Do kogo skierowane są specjalistyczne produkty TORK?

Specjalna linia TORK to pianki, żele i płyny, które umieszczone w specjalnym dozowniku w odpowiednim miejscu (zazwyczaj przy drzwiach). Pozwalają na zachowanie higieny i sterylnych warunków w miejscu, które tego wymaga. Najczęściej można spotkać się z tego rodzaju rozwiązaniami w szpitalach na oddziałach noworodkowych i chorób zakaźnych. Przydatne jest także w toaletach, przedszkolach, żłobkach i wszystkich innych miejscach, w których człowiek narażony jest na kontakt z niebezpiecznymi drobnoustrojami. Płyny do dezynfekcji rąk stosowane są także w gastronomii, szczególnie ważne jest stosowanie ich przez osoby, które mają kontakt z surowym mięsem. Tork Alcohol Gel Sanitizer to preparat w postaci wygodnego i ekonomicznego żelu, który może być stosowany wszędzie tam gdzie wymagane jest zachowanie wysokiej higieny sanitarnej.

Specjalne środki do dezynfekcji TORK są bardzo wydajne. Można je dopasować do profesjonalnych bezdotykowych pojemników, których gama jest dość szeroka.  Seria TORK Sanitize jest serią o szczególnym przeznaczeniu, która służy wyłącznie do zastosowania profesjonalnego.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE