Reklama

Tobiś bez łapki szuka domu. Pilnie! [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Tobiś bez łapki szuka domu. Pilnie! [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trójnożny Tobiś w psim życiu radzi sobie dzielnie jakby miał cztery łapy. Szczęścia nie miał tylko do ludzi - jeszcze nie znalazł swego pana.

Trójnożny Tobiś w psim życiu radzi sobie dzielnie jakby miał cztery łapy. Szczęścia nie miał tylko do ludzi - jeszcze nie znalazł swego pana.

A inspektorom OTOZ Animals, którzy zaopiekowali się psiną, mocno się śpieszy - Tobiś przebywa teraz w domu tymczasowym, ale nie może tam dłużej zostać. Dlatego poprosili nas, by nagłośnić sprawę czekającego na dobrych ludzi czworonoga o trzech łapach.

Historia psiny jak to ze zwierzakami OTOZ Animals zazwyczaj bywa -  była dość dramatyczna. Jak opowiada Mariola Wieteska z Animalsów, zwierzak trafił pod opiekę inspektorów po dotkliwym pogryzieniu przez inne psy. Obrażenia były na tyle poważne, że trzeba było amputować tylną łapę. - Po długiej rekonwalescencji psiak doszedł do siebie i teraz szuka swojego stałego kąta - mówi Mariola Wieteska.  - Brak łapki absolutnie w niczym mu nie przeszkadza. Zachowuje się jak normalny czworonóg. Nie ma żadnych problemów z bieganiem czy wchodzeniem po schodach.

Tobiś uwielbia ludzi, jest bardzo łagodny w stosunku do dwunogów, lgnie do nich, domaga się pieszczot.  Jednak, zapewne mając w pamięci koszmarne wydarzenia z przeszłości, na spacerach szczeka na inne psy, widać, że nie darzy ich sympatią. Nie bardzo wychodzą mu też kontakty z kotami - zdarzało mu się złapać niewinnego kocurka i ... go podgryzać. Niby delikatnie, ale jak można się domyślać, żaden szanujący się kot nie  pozwoli sobie na takie traktowanie.

- Prosimy o pomoc w znalezieniu temu sympatycznemu psiakowi domku, w którym będzie kochany i bezpieczny - apeluje OTOZ Animals. - Tobi jest zaszczepiony i odrobaczony.

Więcej informacji pod numerem telefonu 511 182 856  (Karolina)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE