Reklama

To specjalne stypendium. Same zdolności nie wystarczą [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

To specjalne stypendium. Same zdolności nie wystarczą [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dobre wyniki w nauce to nie wszystko. Aby ubiegać się o stypendium w programie "Mam pasję powyżej średniej" trzeba było wykazywać dodatkową aktywność. W szkole muzycznej 134 uczniów z Płocka i powiatu płockiego odebrało stypendium.

Dobre wyniki w nauce to nie wszystko. Aby ubiegać się o stypendium w programie "Mam pasję powyżej średniej" trzeba było wykazywać dodatkową aktywność. W szkole muzycznej 134 uczniów z Płocka i powiatu płockiego odebrało stypendium.  

To już dziewiąta odsłona programu „Mam pasję powyżej średniej” organizowanego przez Fundację Orlen Dar Serca. Ubiegać się o nie mogą uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zameldowani w Płocku lub na terenie powiatu płockiego. Wymogiem była średnia ocen powyżej 4,3 i szczególne osiągnięcia artystyczne, sportowe, naukowe czy też udział w wolontariacie. W tegorocznej edycji nagrodzono 134 uczniów, a przez dziewięć lat stypendium uzyskało 1295 uczniów. 

Kwota wsparcia dla ucznia szkoły gimnazjalnej to 200 złotych miesięcznie, a szkół średnich - 300 złotych miesięcznie. 

Część artystyczna gali to występ zespołu The MieCze, czyli Wiktor Mieczykowski oraz Gabriel Czerniejewski. Uczniowie Jagiellonki wykonali popularne utwory w nietypowych aranżacjach. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE