Reklama

To już pewne. Strefa będzie, ale zmieniono datę

Opublikowano:
Autor:

To już pewne. Strefa będzie, ale zmieniono datę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeszcze wczoraj urzędnicy podawali datę 24 października jako dzień uruchomienia strefy płatnego parkowania w Płocku. Dziś zapadła jednak decyzja, aby ponownie ją przesunąć. Jaki jest nowy termin?

Jeszcze wczoraj urzędnicy podawali datę 24 października jako dzień uruchomienia strefy płatnego parkowania w Płocku. Dziś zapadła jednak decyzja, aby ponownie ją przesunąć. Jaki jest nowy termin?

W przypadku wprowadzania w Płocku strefy płatnego parkowania chyba wszyscy przywykli do niespodzianek, czy to w przypadku parkomatów, czy też samej daty jej uruchomienia.

[ZT]13611[/ZT]

Ratusz przysłał w czwartek komunikat o tym, że decyzja już zapadła. Hubert Woźniak z zespołu medialnego w Urzędzie Miasta Płocka przypomina jednocześnie, że tak czy inaczej SPP miała zacząć funkcjonować w tym roku, na co zgodzili się radni. 

Zapowiadaliśmy wstępnie, że SPP może zostać uruchomiona w poniedziałek 24 października. Uznaliśmy jednak, że potrzebujemy jeszcze kilku dni na przygotowanie płocczan do pierwszego dnia życia SPP - wyjaśnia Hubert Woźniak. - Dlatego opłaty w SPP inkasenci Komunikacji Miejskiej zaczną pobierać od środy 26 października. W poniedziałek 24 października i wtorek 25 października  każdy parkujący w granicach SPP znajdzie za wycieraczką szyby swojego auta informację  o dacie rozpoczęcia poboru opłat oraz instrukcję obsługi parkomatu.

SPP objęta została znakami drogowymi "strefa ograniczonego parkowania", które oznaczają, że samochód można zaparkować wyłącznie na  wyznaczonym miejscu, parkingu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE