Reklama

To już pewne. Największej imprezy w Płocku w tym roku nie będzie

Opublikowano:
Autor:

To już pewne. Największej imprezy w Płocku w tym roku nie będzie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Organizatorzy Audioriver ucięli spekulacje i idą śladami innych festiwali. XV edycja Audioriver została odwołana.

Organizatorzy Audioriver ucięli spekulacje i idą śladami innych festiwali. XV edycja Audioriver została odwołana. 

Imprezy masowe są zakazane do odwołania, w dodatku granice są zamknięte. Co prawda do festiwalu jeszcze trzy miesiące, ale po deklaracjach rządu trudno spodziewać się, aby zezwolono na imprezy takiej skali jak Audioriver. Organizatorom nie pozostało nic innego, jak odwołać tegoroczną edycję. 

- Zgodnie z obowiązującymi decyzjami administracyjnymi dotyczącymi imprez masowych, jesteśmy zmuszeni do tego, aby odwołać Audioriver w dniach 24-26 lipca 2020 r. - napisali na Facebooku. - Tegoroczna edycja miała mieć dla nas wyjątkowe znaczenie – mieliśmy spotkać się z Wami już po raz piętnasty i dokładaliśmy wszelkich starań, aby pod każdym względem ten jubileusz wypadł jak najlepiej. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Wasze wsparcie i radość, jaką dajecie nam każdego dnia. Będziemy to powtarzać zawsze – Audioriver to Wy.

Organizatorzy poinformowali, że kupione wejściówki zachowują ważność na XV edycję Audioriver w nowej dacie.

- Zachęcamy Was do tego, abyście zachowali swoje karnety do tego czasu – będzie to dla nas ogromne wsparcie. Liczymy, że spotkamy się na festiwalu w tym samym składzie. Dla tych, którzy będą chcieli dokonać zwrotu, w ciągu najbliższych dni drogą mailową uruchomimy odpowiednią procedurę na stronie ebilet.pl - informują organizatorzy. 

Teoretycznie zaoszczędzi miasto (1,2 mln złotych), ale w praktyce stracą restauratorzy, hotelarze, taksówkarze i przedstawiciele kilku innych branż, dla których letnie festiwale były okresem największych zarobków. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE