Reklama

To dopiero festiwal. Kolejny genetyczny bliźniak odnaleziony

Opublikowano:
Autor:

To dopiero festiwal. Kolejny genetyczny bliźniak odnaleziony - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiedzenie, że do trzech razy sztuka w tym przypadku jest nieaktualne. Organizatorzy Polish Hip-Hop TV Festival informują o znalezieniu kolejnego genetycznego bliźniaka.

Powiedzenie, że do trzech razy sztuka w tym przypadku jest nieaktualne. Organizatorzy Polish Hip-Hop TV Festival informują o znalezieniu kolejnego genetycznego bliźniaka.

To już piąty raz, kiedy ta sama impreza okazuje się tak niesamowicie korzystna i udowadnia, że warto angażować się w podobne akcje. - Podczas pierwszej edycji festiwalu i odbywającej się akcji „Dzień Dawcy Szpiku” w tamach Polish Hip-Hop Festival udało się odnaleźć kolejnego, piątego już dawcę komórek macierzystych – zawiadamiają organizatorzy wydarzenia. - Jak informuje koordynator ds. rekrutacji dawców z Fundacji DKMS Polska, dawcą jest płocczanin, który ostatnio oddał komórki macierzyste dla 62-letniej Hiszpanki chorującej na nowotwór krwi.

Na profilu festiwalu na Facebooku organizatorzy Polish Hip-Hop TV Festival dalej zachęcają uczestników tegorocznej imprezy, która odbędzie się w dnach 3 – 5 sierpnia, do rejestracji w bazie dawców podczas festiwalu.

- Dla was to pięć minut, dla kogoś całe życie. Zostań dawcą szpiku, razem powiedzmy stop białaczce.  

A nam zostaje trzymać kciuki, aby ta dobra passa trwała jak najdłużej. 

[ZT]13750[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE