Reklama

Tłum płocczan na stadionie w Dniu Dziecka [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Tłum płocczan na stadionie w Dniu Dziecka [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Młodzi kibice dosłownie przejęli boiska boczne na stadionie im. Kazimierza Górskiego. Klub wraz z partnerami przygotował mnóstwo atrakcji.

Młodzi kibice dosłownie przejęli boiska boczne na stadionie im. Kazimierza Górskiego. Klub wraz z partnerami przygotował mnóstwo atrakcji. 

Impreza zaczęła się punktualnie o 10:00, a na najmłodszych kibiców czekało kilka stoisk. Jeszcze przed wejściem na boisko czekało charakterystyczne, żółte auto Piotra Więcka, którym ściga się na zawodach driftingowych. Można było wsiąść i poczuć się jak mistrz kierownicy. 

A na boisku bocznym kilkanaście stoisk. Były trampoliny, dmuchane zabawki czy stoisko z klockami. Straż miejska uczyła w najmłodszych zasad ruchu drogowego, a zoo przyjechało ze zwierzętami. Dzieci mogły "przymierzyć"... węża. Kibice zorganizowali za to malowanie oprawy, a sekcja e-sportu kącik z grami retro, gdzie Tatusiowie mogli zagrać ze swoimi pociechami w gry swojego dzieciństwa. 

Na boisku obok zajęcia z boksu zorganizowała sekcja bokserka klubu, a Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego prowadziło zajęcia z piłkami. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci na stadionie odwiedził także prezydent Andrzej Nowakowski. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE