Reklama

T.Love zagra na Biesiadzie Kasztelańskiej

Opublikowano:
Autor:

T.Love zagra na Biesiadzie Kasztelańskiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości T.Love będzie gwiazdą tegorocznej Biesiady Kasztelańskiej, która odbędzie się na stadionie miejskim w Płocku już w sobotę 7 czerwca.

T.Love będzie gwiazdą tegorocznej Biesiady Kasztelańskiej, która odbędzie się na stadionie miejskim w Płocku już w sobotę 7 czerwca.

Jak udało nam się dowiedzieć, gwiazdą tegorocznej biesiady na stadionie ma być dawno niewidziany w Płocku Muniek Staszczyk z kapelą T.Love, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Fani zespołu pewnie nie mogą się już doczekać nieśmiertelnych hitów jak "IV LO", "To wychowanie", "King", "Chłopaki nie płaczą, "Bóg", "I love you".

W zeszłym roku na Biesiadzie Kasztelańskiej zagrali Kult i Top One, ale że koncerty odbyły się na stadionie miejskim w niedzielę wieczorem, znalazło się sporo płocczan, którzy przez głośną muzykę do późna w nocy nie wyspali się do pracy i dość mocno narzekali na te atrakcje.  Dlatego - aby uniknąć tego typu kłopotów, tegoroczne biesiadowanie zaplanowano na sobotę 7 czerwca.

Oprócz T.Love wystąpią również inni wykonawcy, których organizatorzy na razie nie zdradzają.

Jak przypomina organizujący imprezę już od 12 lat sierpecki Browar Kasztelan, Biesiady Kasztelańskie to cykl letnich imprez plenerowych w wybranych miastach Mazowsza i Kujaw. Ich stałe elementy to koncerty muzyczne i liczne konkursy dla uczestników. Wstęp jest bezpłatny.

Portal Płock jest obok m.in. Katolickiego Radia Płock i Tygodnika Płockiego patronem medialnym Biesiady Kasztelańskiej.
 


fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE