Reklama

Teraz jest najlepszy czas na zakupy w sieci. Dlaczego? Oto odpowiedź

Opublikowano:
Autor:

Teraz jest najlepszy czas na zakupy w sieci. Dlaczego? Oto odpowiedź - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zamknięte galerie handlowe, utrudnione zakupy i obawy przed zbyt częstym wychodzeniem z domu. Tak rysuje się tegoroczne przedświąteczne polowanie na prezenty.

Zamknięte galerie handlowe, utrudnione zakupy i obawy przed zbyt częstym wychodzeniem z domu. Tak rysuje się tegoroczne przedświąteczne polowanie na prezenty.

Pandemia koronawirusa zmieniła nasz sposób robienia zakupów na dobre.

Jak informuje najnowszy  raport Gemius “E-commerce w Polsce 2020”, już aż 73 proc. polskich internautów decyduje się na robienie zakupów online.

Zwyczaje zakupowe - czy to ze względu na pandemię koronawirusa, czy ze względu na częściowo pozamykane sklepy - zmieniło od zeszłego roku aż 11 proc. polskich internautów. W tym roku właśnie o tyle wzrósł odsetek osób decydujących się  na zakupy w sieci. 

Teraz kupowanie online jest jeszcze prostsze, tańsze i bezpieczniejsze. Wszystko dzięki najnowszej promocji na przesyłki OLX. Serwis udostępnia bowiem swoim użytkownikom usługę przesyłki zakupionych przedmiotów w cenie...1 zł!

Promocja dotyczy kategorii Moda oraz Dla dzieci, z których miesięcznie korzysta milion poszukujących użytkowników OLXa. Przesyłki za złotówkę to bezpieczna opcja, która pozwoli ograniczyć bezpośredni kontakt między użytkownikami i jednocześnie nie obciąży budżetu

– tłumaczy Agnieszka Dąbrowska, program manager w OLX.

Promocja potrwa do 4 grudnia. Żeby z niej skorzystać, wystarczy przejść procedurę zakupu przedmiotu z wysyłką. Promocja dotyczy przedmiotów zakupionych w trakcie jej trwania, objęte nią zostaną także ogłoszenia z opcją wysyłki dodane przed jej rozpoczęciem.

Usługa Przesyłki OLX jest dostępna od marca, a jej partnerem jest platforma wysyłkowa sendit.pl. W jej ramach kupujący dokonuje zapłaty za przedmiot z góry, sprzedający wysyła paczkę, a po jej odbiorze środki są wypłacane na konto sprzedającego.

Tym, którzy chętnie skorzystają z usługi przesyłek, ale jeszcze nie wybrali, jaki świąteczny upominek chcą podarować najbliższym, serwis OLX wysyła z pomocą postać sympatycznego Pana Prezenta, który w zabawny sposób doradzi i pomoże podjąć decyzję. 

PRZESYŁKI OLX - Jak to działa krok po kroku?

1. Sprzedający dodaje opcję przesyłki na OLX.
2. Kupujący wysyła prośbę zakupu i wpłaca określoną kwotę.
3. Sprzedający akceptuje sprzedaż, przechodzi weryfikację i wysyła paczkę.
4. Kupujący odbiera paczkę.
5. Sprzedający otrzymuje pieniądze.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE