Reklama

Telewizja interweniowała przy Żyznej. Koszmar lokatorów trwa

Opublikowano:
Autor:

Telewizja interweniowała przy Żyznej. Koszmar lokatorów trwa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bloki zbudowane przy ul. Żyznej są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w mieście. Eleganckie, oddalone od zgiełku miasta osiedle na uboczu wydaje się idyllą. I pewnie by tak było, gdyby blok oficjalnie został odebrany.

Bloki zbudowane przy ul. Żyznej są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w mieście. Eleganckie, oddalone od zgiełku miasta osiedle na uboczu wydaje się idyllą. I pewnie by tak było, gdyby blok oficjalnie został odebrany. 

Sprawa ciągnie się już od kilku lat. Zaczęło się od tego, że w 2013 roku inwestor zwrócił się z prośbą o pozwolenia na użytkowanie trzeciego z postawionych tam budynków. Ratusz z kolei zaczął przyglądać się inwestycji i okazało się, że deweloper zdaniem urzędników dopuścił się samowoli budowlanej. Sprawę od samego początku można było śledzić na Portalu Płock. 

[ZT]9851[/ZT]

[ZT]13660[/ZT]

Mieszkańcy nie mają aktów własności, mimo iż dawno otrzymali klucze do mieszkań. Sprawą zainteresowała się Telewizja Trwam. 28 lutego reporterzy programu "Po stronie prawdy" spotkali się z mieszkańcami. Materiał można obejrzeć tutaj

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE