Reklama

Tego sklepu nie ma już w Płocku. Ale dla płocczan ma propozycję

Opublikowano:
Autor:

Tego sklepu nie ma już w Płocku. Ale dla płocczan ma propozycję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sklep meblowy firmy Vox na dobre opuścił Płock. Nie znaczy to jednak, że płocczanie zostali całkiem odcięci od mebli tej renomowanej firmy. Sprawdźcie, jaką propozycję ma dla mieszkańców Płocka znany salon.

Sklep meblowy firmy Vox na dobre opuścił Płock. Nie znaczy to jednak, że płocczanie zostali całkiem odcięci od mebli tej renomowanej firmy. Sprawdźcie, jaką propozycję ma dla mieszkańców Płocka znany salon.

Salon Meblowy Vox we Włocławku oferuje meble dla dzieci, młodzieży i dorosłych renomowanej firmy oraz ciekawe dodatki do aranżacji pomieszczeń. Atutem sklepu jest olbrzymie doświadczenie - jako salon firmowy Vox działa na rynku już od 20 lat.

I choć w Płocku firma nie ma już swojego sklepu, nie znaczy to, że płocczanie i mieszkańcy powiatu płockiego zostali pozbawieni możliwości zakupu mebli Vox. Najbliższy salon mieści się we Włocławku przy ul. Słowackiego 2.

Najważniejsza informacja to jednak fakt, że klientom Włocławka, Torunia, Płocka, Inowrocławia oraz okolic salon proponuje zarówno darmowy transport mebli, jak i ich montaż.

ul. Słowackiego 2

tel. 54 411 80 18 

Zamówienia można również składać drogą telefoniczną lub mailową na adres: [email protected] lub [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE