Reklama

TEB Edukacja zaprasza. Języki i komputer bez tajemnic

Opublikowano:
Autor:

TEB Edukacja zaprasza. Języki i komputer bez tajemnic - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Masz więcej niż 25 lat i otwarty umysł? Lubisz nowe wyzwania? Ta oferta jest dla Ciebie! TEB Edukacja zaprasza do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Masz więcej niż 25 lat i otwarty umysł? Lubisz nowe wyzwania? Ta oferta jest dla Ciebie! TEB Edukacja zaprasza do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest dla osób powyżej 25. roku życia, z wykształceniem średnim lub niższym, uczących się lub pracujących lub zamieszkujących na obszarze województwa pomorskiego. W ramach przedsięwzięcia można liczyć na kursy językowe z języka angielskiego (poziom A2 lub B1) i niemieckiego (A2). Na tym jednak nie koniec. Można bowiem wziąć udział w kursie komputerowym z certyfikatem IC3, dzięki któremu nauczysz się kluczowych programów i aplikacji.

Mało? Jesteś głodny wiedzy? TEB Edukacja oferuje jeszcze szkolenie z zakresu Internetu i funkcjonowania w sieci.

Na uczestników czeka doświadczona i wykwalifikowana kadra dydaktyczna oraz nowoczesne warunki do nauki. W ramach projektu każdy ma zagwarantowany dodatkowo bezpłatny egzamin oraz międzynarodowy certyfikat językowy lub komputerowy IC3. Przewidziany jest wkład własny na poczet podręczników w wysokości 50-70 zł od osoby. Spiesz się z zapisem, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Miejsce realizacji projektu i zapisy:
TEB Edukacja Płock
ul. Królewiecka 2
09-400 Płock
Tel: 24 352 09 30
E-mail: [email protected]

www.teb.pl

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE