Reklama

Tańsze wejściówki na festiwale, budowa żłobków. Kandydaci odpowiadali "tak" lub "nie"

Opublikowano:
Autor:

Tańsze wejściówki na festiwale, budowa żłobków. Kandydaci odpowiadali "tak" lub "nie" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jednym z punktów debaty kandydatów na prezydenta były serie pytań, na które można było odpowiedzieć tylko "tak" lub "nie". Prezentujemy odpowiedzi.

Jednym z punktów debaty kandydatów na prezydenta były serie pytań, na które można było odpowiedzieć tylko "tak" lub "nie". Prezentujemy odpowiedzi. 

Ważny punktem debety kandydatów na prezydenta Płocka były trzy serie pytań, na które odpowiedzieć można było "tak" lub "nie". Łącznie było ich trzydzieści jeden.

Najbardziej zdecydowani byli Andrzej Nowakowski i Maciej Dąbrowski. Panowie za każdym razem podnieśli tabliczkę zieloną lub czerwoną stroną do publiczności. Wioletta Kulpa nie odpowiedziała tylko na pytanie dotyczące wsparcia płocczan przez PKN Orlen. Najwięcej, bo aż pięciokrotnie, odpowiedzi odmówił Tomasz Kominek. 

Kandydaci byli zgodni co do potrzeby finansowania zawodowego sportu z budżetu miasta, zapewnienia tańszych wejściówek na festiwale dla płocczan czy budowie kolejnych żłobków. Jakie jeszcze obietnice złożyli kandydaci na prezydenta? 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE