Reklama

Takie bilety kupimy od lipca [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Takie bilety kupimy od lipca [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już za kilka dni zaczną obowiązywać nowe zasady w podróżowaniu po mieście. Komunikacja Miejska zaprezentowała nowe wzory biletów, które niedługo pojawią się w kioskach i w biletomatach.

Już za kilka dni zaczną obowiązywać nowe zasady w podróżowaniu po mieście. Komunikacja Miejska zaprezentowała nowe wzory biletów, które niedługo pojawią się w kioskach i w biletomatach.

Zasady, które będą wprowadzone 1 lipca, są podobne do tych w większych miastach. Na jednym bilecie będziemy mogli przejechać trasę jedną linią lub w wyznaczonym czasie wykonać nieograniczoną ilość przejazdów. Ważne, aby zmieścić się w czasie od momentu skasowania biletu, który bywa różny. Tu wszystko zależy od rodzaju strefy, po której podróżujemy. Na terenie strefy A, czyli w obszarze miasta, wyniesie 45 minut, co zresztą napisano na nowych wzorach biletów. Cena w tym przypadku pozostaje bez zmian i wyniesie 2.80 zł i 1.40 zł.

A co przy większym zapasie biletów, którego nie wykorzystamy do 1 lipca? O tę sprawę płocczanie pytają najczęściej. Spółka informuje, że obecnie obowiązujące bilety pozostaną ważne po 1 lipca, lecz na zmienionych (czyli nowych) zasadach.

Czytaj też:

Fot. Projekty - Komunikacja Miejska (www.kmplock.eu)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE