Reklama

Taki wieczór zdarza się raz na rok [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Taki wieczór zdarza się raz na rok [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad tysiąc dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych oraz ich krewnych i przyjaciół wzięło udział w dziewiątej edycji Wieczoru marzeń w ZOO.

Ponad tysiąc dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych oraz ich krewnych i przyjaciół wzięło udział w dziewiątej edycji Wieczoru marzeń w ZOO.

Uczestnicy tej integracyjnej imprezy mają niepowtarzalną okazję do zobaczenia zwierząt z płockiego Ogrodu Zoologicznego wieczorem, czyli w porze, gdy zwierzęta są zazwyczaj niedostępne dla zwiedzających.

Atmosfera w ZOO była iście magiczna. Zadbali o to nie tylko pracownicy Ogrodu Zoologicznego, ale również dzięki klaunom i szczudlarzom, maskotkom SPR Wisły Płock i Lwu Honorkowi. Sporym zainteresowaniem cieszyły się również obóz konno-wojskowy, przejażdżki na motocyklach, pokaz iluzjonisty oraz występy na scenie.

Impreza zakończyła się wieczornym spacerem po ogrodzie zoologicznym, w trakcie którego goście mogli z bliska przyjrzeć się zachowaniem zwierząt, które szykują się do snu. Każde dziecko na zakończenie spotkania w ZOO otrzymało maskotkę.

Fot. Archiwum ZOO

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE