Reklama

Taką kwotę zebrali dla Piotra ...

Opublikowano:
Autor:

Taką kwotę zebrali dla Piotra ... - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spodziewali się, że przeliczenie całej kwoty z trzydniowej akcji dla Piotra w galerii Wisła potrwa kilka dni. A tu niespodzianka.

Spodziewali się, że przeliczenie całej kwoty z trzydniowej akcji dla Piotra w galerii Wisła potrwa kilka dni.  A tu niespodzianka.

Przez piątek, sobotę i niedzielę wszyscy zaciskali mocno kciuki, aby zebrać jak najwięcej funduszy dla jeżdżącego na wózku Piotra Nowaka. Cel był szczytny, zebranie kwoty 22 tys. zł na cztery turnusy rehabilitacyjne w 2016 roku. Puszki oklejone logiem akcji "Razem dla Piotra" pojawiły się w Orlen Arenie, pubie Rock 69, ale przede wszystkim w samej galerii Wisła. Tam bilon pobrzękiwał najgłośniej, a banknoty skutecznie dopełniały zawartość. Zespoły grały, prezydent miasta licytował kolejne fanty, przy okazji pomagając niektórym skompletować całe zastawy kubków lub płyt winylowych. Jedyne, czego nie upłynnił, to tylko gołych manekinów. Dla sprawy nawet zaśpiewał.

- Zebraliśmy 14 tys. 861 zł i 19 groszy – cieszy się Jacek Strzeszewski, który przez kilka ostatnich dni prowadził całą akcję ubrany w elegancki garnitur. Spał niewiele. - Może dobijemy do 15 tys. zł. Zdarzały się wrzutki do puszek w dolarach i w euro.

Tylko z samej licytacji uzyskano ponad 6 tys. zł. Jednak, jak łatwo policzyć, wciąż brakuje do pełni szczęścia około 7 tys. - Pewnie spróbujemy zorganizować jakieś inne wydarzenie, może koncert – dodaje Strzeszewski, ale jest to jeszcze do rozważenia. Teraz czas na odpoczynek dla wszystkich, którzy pracowali przy akcji przez wiele godzin, zarówno za dnia przy koncertach, jak i w nocy przy montażu i demontażu sceny.

Trzydniową akcję organizowało Stowarzyszenie „Razem dla Płocka” i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Czytaj też:

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE