Reklama

Taka była frekwencja w poszczególnych lokalach wyborczych w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Taka była frekwencja w poszczególnych lokalach wyborczych w Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W województwie mazowieckim ostateczna frekwencja wyniosła 54,59 proc., natomiast w Płocku - 64,17 proc. i powiecie płockim - 55,88 proc. Wiemy już, w których lokalach wyborczych na terenie najwięcej osób zdecydowało się oddać głos.

W województwie mazowieckim ostateczna frekwencja wyniosła 54,59 proc., natomiast w Płocku - 64,17 proc. i powiecie płockim - 55,88 proc. Wiemy już, w których lokalach wyborczych na terenie najwięcej osób zdecydowało się oddać głos.

W tym przypadku mamy już pełne wyniki.

Frekwencja: 64,17%
Liczba kart ważnych: 59 412
Liczba uprawnionych: 92 579

Najwyższa frekwencja była w lokalu wyborczym w Zespole Szkół nr 5 przy ul. Kutrzeby - 75,11 proc., niewiele niższa w Szkole Podstawowej nr 22 przy ul. Czwartaków - 74,87 proc. Frekwencję powyżej 70 proc. odnotowano m.in. w Roce przy ul. Medycznej, w lokalu przy ul. Górnej, w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Piaska, w Miejskim Przedszkolu nr 5 przy ul. Lachmana, w przedszkolu przy ul. Harcerskiej, a także w przedszkolu przy ul. Czwartaków. A gdzie najmniej osób zagłosowało w niedzielę, 13 października? W lokalach wyborczych zorganizowanych w Młodzieżowym Domu Kultury, Zakładzie Karnym czy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE