Reklama

Tak prezentuje się nowy parking w centrum miasta [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Tak prezentuje się nowy parking w centrum miasta [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowym parkingiem w centrum miasta zarządza Agencja Rewitalizacji Starówki. Maksymalnie zmieści się na nim 95 samochodów.

Nowym parkingiem w centrum miasta zarządza Agencja Rewitalizacji Starówki. Maksymalnie zmieści się na nim 95 samochodów.

Znajduje się równolegle do ul. Tumskiej (dokładnie między ul. Tumską a Kaczmarskiego). Zakończono już prace budowlane, ustawiono szlabany i automatyczne kasy do poboru opłat - za każdą rozpoczętą godzinę kierowca zapłaci złotówkę. Uwaga! Parking będzie płatny 24 godz. na dobę przez siedem dni w tygodniu. Spółka oficjalnie jeszcze nie poinformowała o oddaniu parkingu o użytku.

Przy wjeździe na parking trzeba podjechać do dystrybutora wjazdowego, przycisnąć przycisk, aby pobrać bilet (z datą i godziną wjazdu). Należy zaczekać na podniesienie szlabanu. Opłatę uiszcza się chcąc wyjechać z parkingu. Od tego momentu kierowca ma kwadrans na podjazd do dystrybutora wjazdowego, by włożyć do bilet, następnie zostaje poczekać na podniesienie szlabanu.

Pobrany bilet będzie stanowił dowód prawidłowego parkowania, jeśli zechcemy złożyć pisemną reklamację w ciągu siedmiu dni do Agencji Rewitalizacji Starówki. Jeśli bilet zgubimy lub zaparkujemy bez biletu, wówczas obowiązuje opłata wynosząca 30 zł.

[ZT]20778[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE