Reklama

Tak niewiele brakuje do niesamowitej kwoty na rzecz WOŚP! To ostatnie godziny licytacji

Opublikowano:
Autor:

Tak niewiele brakuje do niesamowitej kwoty na rzecz WOŚP! To ostatnie godziny licytacji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wciąż walczy o jak najlepszy wynik tegorocznej zbiórki. - Kwota, o którą walczymy to 400 tysięcy złotych! W tym momencie brakuje nam około tysiąca złotych, żeby pobić ten rekord.

Płocki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wciąż walczy o jak najlepszy wynik tegorocznej zbiórki. - Kwota, o którą walczymy to 400 tysięcy złotych! W tym momencie brakuje nam około tysiąca złotych, żeby ten rekord pobić.

Płocki finał w Orlen Arenie odbył się 12 stycznia. Za każdym razem to spora machina i sztab ludzi, mnóstwo wydarzeń, począwszy od spaceru z psami, licytacji i występów w galeriach, koncerty, licytacje po realizację pomysłów, które pozwolą na kolejne pieniądze zasilające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

[ZT]24526[/ZT]

Zbiórka 12 stycznia (a także te trwające nieco wcześniej przy okazji wydarzeń kulturalnych, kiedy charakterystyczna puszka trafiała w dłonie jakiegoś wolontariusza) pozwoliła na zebranie rekordowej kwoty ponad 356 tys. zł. Wszyscy liczyli na pieniądze z licytacji w internecie. Dziś pojawiły się ostatnie aukcje, w tym złota karta umożliwiająca całoroczny wstęp na obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Płocku (Orlen Arena) oraz numer startowy, który zezwala na wszystkie biegi z cyklu Grand Prix 2020. Poniżej załączamy linki:
 
https://allegro.pl/oferta/zlota-karta-wstepu-na-obiekty-mosir-8906135632 - Złota Karta Wstępu
 
https://allegro.pl/oferta/numer-startowy-1-wszystkie-biegi-grand-prix-2020-8906150602 - Numer startowy 1
 
https://allegro.pl/uzytkownik/Plocki_MDK?bmatch=baseline-cl-dict43-uni-1-4-1127 - Strona z licytacjami WOŚP

Aukcje potrwają do piątku, inne zakończą się jeszcze w czwartek. Wciąż jeszcze można np. zagrać rolę Leonarda da Vinci podczas Nocy Muzeów, dołączyć do kolekcji książkę z autografem Kazika Staszewskiego albo mieć do dyspozycji na weekend hybrydową Toyotę Camry.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE