Reklama

Tak było na imprezie w płockim zoo [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Tak było na imprezie w płockim zoo [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Było kreatywnie, aktywnie i ekologicznie przy okazji obchodów Dnia Ziemi. W niedzielę działo się w płockim zoo, pomimo ze pogoda spłatała figla i trzeba było imprezę, która początkowo miała się odbyć na placu piknikowym przy Grzybku, zorganizować w Pawilonie Herpetarium.

Było kreatywnie, aktywnie i ekologicznie przy okazji obchodów Dnia Ziemi. W niedzielę działo się w płockim zoo, pomimo ze pogoda spłatała figla i trzeba było imprezę, która początkowo miała się odbyć na placu piknikowym przy Grzybku, zorganizować w Pawilonie Herpetarium. 

Dzień Ziemi co roku przypada 22 kwietnia. Chodzi o uświadomienie sobie problemów dotyczących środowiska naturalnego i jakie w związku z tym warto podjąć środki zaradcze. Hasłem kampanii Dnia Ziemi w 2019 r. jest ochrona zagrożonych gatunków.

Zorganizowany w niedzielę Dzień Ziemi w płockim zoo miał charakter warsztatów, przy czym pomysłów na ich urozmaicenie było całkiem sporo. Uczestnicy wykonywali biżuterię, zakładki do książek, zdobili donice, projektowali i malowali ekotorby, tworzyli recyklingowe zwierzaki i budowali hotele dla owadów. Była możliwość skomponowania posiłku dla "vege zwierzaków", aby się przekonać, czy im smakuje. A dla tych bardziej dociekliwych przygotowano zabawę w "Tropicieli odpadów" z poznaniem zasad obsługi śmieciarki i segregacji odpadów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE