Reklama

Szykuje się wielka promocja w teatrze. Liczba biletów ograniczona

Opublikowano:
Autor:

Szykuje się wielka promocja w teatrze. Liczba biletów ograniczona - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkimi krokami zbliża się Dzień Teatru Publicznego. Z tej okazji placówki w całej Polsce szykują wielką promocję na swoje spektakle. W płockim Teatrze Dramatycznym będzie można obejrzeć sztukę za 300 groszy.

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Teatru Publicznego. Z tej okazji placówki w całej Polsce szykują wielką promocję na swoje spektakle. W płockim Teatrze Dramatycznym będzie można obejrzeć sztukę za 300 groszy. 

12 maja po raz czwarty obchodzić będziemy Dzień Teatru Publicznego. Z tej okazji 100 teatrów w 39 miastach przygotowało specjalną promocję - bilety na spektakl będzie można kupić za 300 groszy, czyli po prostu 3 złote. W Płocku widzowie mogą obejrzeć spektakl "Myszy Natalii Mooshaber". Bilety można kupować tylko w kasie teatru od 12 maja od 9:00. Jedna osoba może kupić dwa bilety. 

Akcja majowej przeceny w teatrach publicznych została zainicjowana w 2015 roku. Spektakle w całej Polsce obejrzało wówczas 50 tys. widzów. 

- Z badania ekonomicznego teatrów, które na nasze zlecenie przeprowadzili ekonomiści Szkoły Głównej Handlowej, wynika, że złotówka dotacji samorządowej przynosi nieco ponad 3 zł przychodu dla gospodarki regionu, w którym teatr stale pracuje - chwalą w płockim teatrze. - To świetna wiadomość dla organizatorów – samorządów wszystkich szczebli. Mamy dowód na to, że teatr publiczny nie jest generatorem straty, ale wręcz przynosi zysk. 

Więcej informacji na stronie płockiego Teatru Dramatycznego i stronie dzienteatrupublicznego.pl.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE