Reklama

Szykują imprezę z atrakcjami! W niedzielę festyn strażacki dla Boys'a

Opublikowano:
Autor:

Szykują imprezę z atrakcjami! W niedzielę festyn strażacki dla Boys'a - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wystąpią m.in. Piotr Kwiatkowski i Marco Bocchino, do skosztowania proponują grochówkę i domowe ciasta, będą pokazy zabytkowych pojazdów militarnych: amfibii, a może nawet czołgu, a także zajęcia fitness, swój sprzęt zaprezentuje m.in. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Zakładowa Straż Pożarna PERN i PKN Orlen. Wszystko to podczas festynu już w najbliższą niedzielę dla strażaka w potrzebie.

Wystąpią m.in. Piotr Kwiatkowski i Marco Bocchino, do skosztowania proponują grochówkę i domowe ciasta, będą pokazy zabytkowych pojazdów militarnych: amfibii, a może nawet czołgu, a także zajęcia fitness, swój sprzęt zaprezentuje m.in. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Zakładowa Straż Pożarna PERN i PKN Orlen. Wszystko to podczas festynu już w najbliższą niedzielę dla strażaka w potrzebie.

Festyn jest połączony ze zbiórką pieniędzy na leczenie kierowcy i strażaka ochotnika, zwanego jako Boys, Roberta Grelocha. Mężczyzna po zawale serca nie wybudził się ze śpiączki farmakologicznej. Szansą dla niego, na powrót do rodziny i znajomych. może być umieszczenie w specjalistycznej klinice, na co potrzebne są fundusze. Zebrano już ponad 29 tys. zł, co dowodzi jak wiele osób ma wielkie serca. Świadczą o tym również zamieszczone komentarze : "Budź się", "Wyjdziesz z tego, będziesz, jak nówka, w jeszcze lepszym stanie. Wierzę w to z całego serca", "Trzymam kciuki", "Jesteśmy z tobą". Pan Robert pomagał innym, a teraz to jemu potrzebne jest wsparcie chociażby w postaci małej kwoty. Brakuje niewiele. Tu znajdziemy link do zbiórki.

[ZT]23633[/ZT]

A już w niedzielę o godz. 13.00 będzie Msza św. w intencji druha w Kościele św. Maksymiliana Kolbego w Małej Wsi, następnie od godz. 13.30 na boisku przy Szkole Podstawowej w Małej Wsi zaplanowano pokazy sprzętu i działania w akcji strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, Zakładowej Straży Pożarnej PKN Orlen S.A., Zakładowej Straży Pożarnej PERN, Policji, Pogotowia Ratunkowego, Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Małej Wsi. Zapowiedziano także pokazy pojazdów militarnych, ultimate frisbee, zumby i zajęcia fitness, będzie również loteria fantowa (talony, gadżety strażackie, koszulka i gadżety od Marcina "Różala" Różalskiego, koszulka z autografem bramkarza Paris Saint Germain, Marcina Bułki). Jeśli ktoś zgłodnieje w trakcie imprezy, można posilić się kiełbaską z ogniska i wojskową grochówką. Kto wie, rozkoszą dla naszego podniebienia mogą okazać się pierożki od Bodzanowskich Pierożanek. Ponadto w zaaranżowanej kawiarence zamierzają serwować domowe ciasta. Nie zabraknie waty cukrowej i słodyczy. Swoje umiejętności pokaże zespół harcerski Ukudemia Mała Wieś. Siłę fizyczną będzie można podziwiać podczas pokazu Strong-Man Polska. Na miejscu stawią się Zwierzakoluby, a to oznacza jedno - jeśli jesteśmy odważni - węże okręcające się na naszej szyi i jaszczurki na dłoni. O oprawę muzyczną imprezy zadba Dj, Adrian Czarnecki.

Od godz. 17.00 czas na koncerty w hali. Wystąpi znany z programu The Voice of Poland, Piotr Kwiatkowski, mieszkający w Polsce włoski wokalista Marco Bocchino (można go kojarzyć z programów "Europa da się lubić", "Jaka to melodia", "Kocham cię Polsko"), a także zwycięski w 3,. edycji programu "Disco Star" zespół Eratox. Wystąpią również: Dawid Wiśniewski i OweN.

Imprezę, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 20 października, organizuje OSP Mała Wieś.

Fot. Materiał organizatorów

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE