Reklama

Szykują festiwal hip-hop.A pogoda?[FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Szykują festiwal hip-hop.A pogoda?[FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają przygotowania do festiwalu hiphopowego, który startuje dziś na płockiej plaży. Pogoda na razie nie rozpieszcza. Czy się rozpogodzi?

Trwają przygotowania do festiwalu hiphopowego, który startuje dziś na płockiej plaży. Pogoda na razie nie rozpieszcza. Czy się rozpogodzi?

Za nami Reggaeland i Audioriver, a dziś, w piątek, na płockiej plaży kolejny dwudniowy festiwal. Od wczoraj trwają przygotowania, nad Wisłą stoi już scena, namioty, rząd przenośnych toalet.

Druga edycja święta hip hopu zgromadzi na płockiej plaży kilkadziesiąt wykonawców na czele z takimi składami jak  Kaliber44, Molesta Ewenement Eldo czy Tede. W sumie w ciągu dwóch dni festiwalu na scenie wystąpi aż 30 artystów.

Pogoda na razie nie napawa optymizmem - niebo kompletnie zasnute na szaro nie wróży nic dobrego. Co mówią synoptycy? Pogodynka zapowiada, że w piątek popada mniej więcej do  14.00. Później wprawdzie się nie przejaśni i nadal można się spodziewać całkowitego zachmurzenia, ale przynajmniej ma nie siąpić deszcz. Zapomnieć można też nie tylko o upałach, ale i cieplejszej aurze - temperatura ma oscylować wokół 20 st., ale odczuwalnie będzie zimniej.  Za to sobota ma być nie tylko słoneczna, ale i upalna - od 5.00 nad ranem, gdy wzejdzie słonce, ma być piękne słońce. Będzie upał - nawet do ok. 32 st. C koło godziny 17.00.

Tyle synoptycy z Pogodynki, serwisu IMGW. Accuweather, jeden z popularniejszych komercyjnych serwisów pogodowych, przewiduje, że wprawdzie może dziś zobaczymy trochę słońca (choć niewiele), ale wieczorem może jeszcze trochę pokropić. Nie będzie cieplej niż 22 st. C.  Za to sobota ma być słoneczna, bez żadnej chmurki, i upalna - według Accuweather nawet do 33 st. C.
 

Fot. Portal Płock

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE