Reklama

Szukają zwyrodnialca, który uwiązał psa drutem do pnia i zostawił w pełnym słońcu!

Opublikowano:
Autor:

Szukają zwyrodnialca, który uwiązał psa drutem do pnia i zostawił w pełnym słońcu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Aby pies nie odszedł i nie mógł zapewnić sobie schronienia, został solidnie uwiązany łańcuchem, sznurkiem i drutem do pnia drzewa. Próbował chronić się przed żarem, wykopując sobie dołek.

Aby pies nie odszedł i nie mógł zapewnić sobie schronienia, został solidnie uwiązany łańcuchem, sznurkiem i drutem do pnia drzewa. Próbował chronić się przed żarem, wykopując sobie dołek.

Psa znaleziono w poniedziałek późnym popołudniem w Kobylnikach (gm. Wyszogród). Informacja o porzuconym czworonogu dotarła do inspektorów OTOZ Animals. Wolontariuszki pojechały na miejsce i powiadomiły o tej sytuacji policję.

Okazało się, że znajda ma około 1,5 roku. W dodatku pies jest na tyle wychodzony, że wystają mu kości miednicy i łatwo można policzyć żebra. Zdążyły go dodatkowo pogryźć mrówki.

- Gdy dziewczyny walczyły, by odplątać łańcuch, kulił się przy szczęku łańcucha - opisują na Facebooku. - Ma stare blizny na szyi. Psiak był przerażony, jednak później dał się pogłaskać. Przebywa pod naszą opieką, otrzymał imię Drako. Jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek informacje odnośnie tego psiaka bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 791 221 330! Sprawę kierujemy do organów ścigania!

Trwa poszukiwanie domu tymczasowego dla psa. Dziś Drako trafi do weterynarza. Gdyby ktoś mógł wesprzeć ich finansowo (utrzymanie i opieka nad kolejnym psem to następne koszty do poniesienia dla OTOZ Animals), można to zrobić za pomocą przelewu:

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt ANIMALS
Inspektorat w Płocku
ul. Płoskiego 1/1 m 38
09-400 Płock
Pekao S.A.: 76 1240 3174 1111 0010 7758 9201
w tytule: Drako

Fot. OTOZ Animals / Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE