Reklama

Szukają zwierzakom nowych domów. Kilkanaście czeka na adopcję

Opublikowano:
Autor:

Szukają zwierzakom nowych domów. Kilkanaście czeka na adopcję  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa akcja pomocy czworonogom "Kocha, Lubi, Podaruje". Do końca lutego w galerii Mazovia można adoptować zwierzaki, a także przynosić karmę i potrzebne akcesoria.

Trwa akcja pomocy czworonogom "Kocha, Lubi, Podaruje". Do końca lutego w galerii Mazovia można adoptować zwierzaki, a także przynosić karmę i potrzebne akcesoria. 

Zwierzaki są aktualnie pod opieką trzech organizacji non profit: Schroniska dla Zwierząt w Płocku, Płockiego Towarzystwa Pomocy Zwierzętom „ARKA” oraz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami o./ Płock.  Celem akcji jest znalezienie zwierzakom nowego domu. Do galerii można także przynosić karmę oraz inne potrzebne artykuły, taki jak koce, legowiska, ubrania, miski, kuwety czy obroże. Dary można zostawić w specjalnym koszu przy infopunkcie. 

Galeria Mazovia przeznaczyła już środki na zakup karmy.

- Cieszymy się z tak bliskiej współpracy z lokalnymi organizacjami przy tym projekcie -  mówi Katarzyna Klaczka-Wachowska, dyrektor galerii Mazovia. - Korzystamy z naszych możliwości, aby wspólnie uczynić dla bezdomnych zwierząt co w naszej mocy. Mamy nadzieję, że w pomoc zaangażuje się czynnie wielu mieszkańców Płocka, wspierając adopcję i zbiórkę żywności.

Organizacje zapewniają, że przeznaczone do adopcji zwierzaki są dokładnie przebadane, szczepione, często także zachipowane. Przed zdecydowaniem się na adopcję można także odwiedzić przyszłego pupila i zobaczyć, jak się zachowuje.

Więcej informacji można uzyskać u przedstawicieli organizacji:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE