Reklama

Szukają zaginionej. Oto aktualne zdjęcie

Opublikowano:
Autor:

Szukają zaginionej. Oto aktualne zdjęcie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci szukają Niny Szlachcic od 3 maja. Właśnie w niedzielę kobieta wyszła z domu w Płocku i słuch po niej zaginął.

Policjanci szukają Niny Szlachcic od 3 maja. Właśnie w niedzielę kobieta wyszła z domu w Płocku i słuch po niej zaginął.

Jak informuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, wciąż nie udało się odnaleźć 73-letniej Niny Szlachcic, która w niedzielę 3 maja wyszła z domu i nie wróciła.  Policja początkowo przesłała stare zdjęcie zaginionej, teraz, po blisko dwóch tygodniach poszukiwań, gdy o zaginionej nadal nie ma żadnych wieści, przesłano bardziej aktualne zdjęcie.

Kobieta ma 73 lata. Cechuje ją średni wzrost (165 cm), szczupła budowa ciała oraz brak kompletnego uzębienia. Włosy ma ciemne i krótkie. Jak dodaje policjant, z chwilą wyjścia z miejsca zamieszkania prawdopodobnie miała na sobie szare dresowe spodnie i pomarańczową koszulkę.

W razie, gdyby ktoś widział zaginioną lub dysponował informacjami, które pomogłyby ją odnaleźć, proszony jest o kontakt telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Płocku. Numery telefonów: 24 266 15 66 ; 24 266 16 00 ; 24 266 16 01 lub bezpłatny, alarmowy 997.

Aktualne zdjęcie i wcześniejsze, fot. KMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE