Reklama

Szukacie pracy albo pracowników na lato? To coś dla was

Opublikowano:
Autor:

Szukacie pracy albo pracowników na lato? To coś dla was - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zbliżają się wakacje, a to czas, kiedy wielu młodych ludzi szuka tymczasowego zatrudnienia. W czasie Wakacyjnych targów pracy będą mogli spotkać się z potencjalnymi pracodawcami.

Zbliżają się wakacje, a to czas, kiedy wielu młodych ludzi szuka tymczasowego zatrudnienia. W czasie Wakacyjnych targów pracy będą mogli spotkać się z potencjalnymi pracodawcami. 

24 kwietnia w Zespole Usług i Przedsiębiorczości w Płocku zorganizowane zostaną Wakacyjne targi pracy. W Płocku zagoszczą po raz pierwszy. Organizatorzy liczą, że spotkają się z zainteresowaniem ze strony młodych osób, które szukają zatrudnienia w okresie letnim. Skorzystać mogą też pracodawcy, którzy mogą spotkać się ze swoimi przyszłymi pracownikami. 

- Liczymy, że bezpośrednie spotkanie z młodzieżą z terenu miasta Płocka, będzie doskonałą okazją na pozyskanie pracowników, przekazanie cennych informacji na temat swojej działalności, aktualnych ofert pracy oraz wymagań stawianych potencjalnym kandydatom. Zależy nam w szczególności na udziale pracodawców działających lokalnie, którzy dysponują wolnymi miejscami pracy w okresie wakacji - podkreślają organizatorzy.

Zgłoszenia należy wysłać na adres [email protected] Termin mija 16 kwietnia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE