Reklama

Szturm do kas. Biletów po 250 groszy brak

Opublikowano:
Autor:

Szturm do kas. Biletów po 250 groszy brak - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj ruszyła akcja sprzedaży biletów po 250 groszy na spektakl „Wujaszek Wania” z okazji 250-lecia teatru publicznego w Polsce. Do kasy ustawiły się takie kolejki, że wszystkie wyprzedano co do jednego w przeciągu kilkudziesięciu minut.

Dzisiaj ruszyła akcja sprzedaży biletów po 250 groszy na spektakl „Wujaszek Wania” z okazji 250-lecia teatru publicznego w Polsce. Do kasy ustawiły się takie kolejki, że wszystkie wyprzedano co do jednego w przeciągu kilkudziesięciu minut.

Akcja reklamowana hasłem „Ceny biletów to jakaś komedia” objęła swoim zasięgiem setkę teatrów na terenie całego kraju. Wejściówki miały być sprzedawane jedynie bezpośrednio w kasie, nie przez internet i bez możliwości rezerwacji. W płockim teatrze już nie muszą martwić się, że na widowni pojawią się puste miejsca. Wszystkie bilety na spektakl  „Wujaszek Wania” Czechowa, które zostanie zagrane 23 maja o godzinie 19.00, wyprzedano do cna (ustalono limit, jedna osoba nie mogła zakupić większej ilości niż pięć biletów).

Przypominamy także o konkursie na recenzję z tego spektaklu. Najlepszą opublikujemy również w Portalu Płock. Trzeba sie jednak sprężyć, termin przysyłania tekstów do teatru upływa 1 czerwca.

Bilety za 250 groszy to efekt szerszej akcji „Kultura dostępna”, firmowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Celem było przywrócenie teatru, którym być może bilet na sztukę teatralną wydaje się zbyt drogi i otworzenie jego drzwi przed możliwie jak największą widownią.

Szczegóły dotyczące konkursu na najlepszą recenzję znajdziecie tu:

Czytaj też: [FOTO]

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE