Reklama

Sztuczne rzęsy sklep – czy warto przedłużać rzęsy?

Opublikowano:
Autor:

Sztuczne rzęsy sklep – czy warto przedłużać rzęsy? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nasze ciało to jeden wielki poligon doświadczalny. Doświadczamy je każdego dnia, stojąc przy lustrze i używając kosmetyków. Czy warto pójść o krok dalej i zainwestować w sztuczne rzęsy sklep?

Nasze ciało to jeden wielki poligon doświadczalny. Doświadczamy je każdego dnia, stojąc przy lustrze i używając kosmetyków. Czy warto pójść o krok dalej i zainwestować w sztuczne rzęsy sklep?

Całe życie w kosmetykach

Świat cywilizowany, zachodni zdominowany jest przez kult piękna. W reklamach występują wysportowani mężczyźni z idealnie wyrzeźbionym ciałem, którym towarzyszą szczupłe kobiety o zgrabnych kształtach i gładkiej jak aksamit skórze. Po prostu chodzące ideały. My, społeczeństwo, poddajemy się tej presji i chcemy wyglądać podobnie, jak ci piękni państwo w reklamach. Też chcemy być wiecznie młodzi, zdrowi o sylwetce Adonisa. Dlatego kupujemy te wszystkie produkty, jakie są nam oferowane ze szklanego ekranu. W tym tekście nie będziemy się jednak zajmować kosmetykami, a zagadnieniem sztucznych rzęs. Czy warto je przedłużać, jaki ma to wpływ na nasz organizm i jak o nie dbać.

Sztuczne rzęsy sklep – jak i po co?

Najważniejsze pytanie, na jakie musimy sobie odpowiedzieć brzmi: „po co przedłużać rzęsy?”. Zapewne każda z was ma na to inną odpowiedź. Jednym z popularniejszych powodów są cienkie i krótkie własne rzęsy. Nie każda z nas przy urodzeniu otrzymała grube, długie i trzepoczące rzęsy. Dlatego decydujemy się na sztuczne rzęsy sklep, by podnieść swoją pewność siebie i poprawić urodę. A nawet jeżeli wasze rzęsy są standardowej długości, nic nie stoi na przeszkodzie, by je powiększyć. Dzięki temu codzienny makijaż oczu przestaje zajmować tak wiele czasu. Jeżeli chcemy, by nasze rzęsy zostały przedłużone w odpowiedni sposób, musimy udać się do kosmetyczki. Nie ma innego sposobu. Taki zabieg jest całkowicie bezbolesny i trwa od 1,5 godziny do nawet 3 godzin. Wszystko zależy od kondycji naszych rzęs, im są w słabszej, tym dłużej będzie to trwało. Należy przy tym mieć na uwadze, że nakładanie sztucznych rzęs sklep odbywa się przy zamkniętych oczach. Przez cały czas trwania zabiegu nie należy ich otwierać, dlatego dobrym pomysłem jest ucięcie sobie w tym czasie drzemki.

Konsekwencje dla zdrowia

Niektóre kobiety boją się wizyt u kosmetyczki, ponieważ słyszały, że „zabieg X jest szkodliwy dla zdrowia”. A jak sytuacja ma się w przypadku przedłużania rzęs. Wyjaśniamy: sztuczne rzęsy sklep nie są niebezpieczne. Jeżeli oddajemy się w ręce profesjonalisty, nie ma opcji, by sztuczne rzęsy nam zaszkodziły. Dobra kosmetyczka pomoże dobrać odpowiednie rzęsy (nie za ciężkie i nie za grube) i zadba o to, by zabieg został przeprowadzony w prawidłowy sposób. Zaszkodzić możemy sobie tylko wtedy, gdy skorzystamy z usług niedoświadczonej kosmetyczki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE