Reklama

Szósty przypadek koronawirusa [RAPORT PŁOCKIEGO SANEPIDU]

Opublikowano:
Autor:

Szósty przypadek koronawirusa [RAPORT PŁOCKIEGO SANEPIDU] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Według stanu na godz. 13 w niedzielę 19 kwietnia na terenie Płocka i powiatu stwierdzono sześć przypadków  zachorowania na COVID-19. Hospitalizowanych jest siedem osób, na kwarantannie przebywa 471.

Według stanu na godz. 13 w niedzielę 19 kwietnia na terenie Płocka i powiatu stwierdzono sześć przypadków  zachorowania na COVID-19. Hospitalizowanych jest siedem osób, na kwarantannie przebywa 471.

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Płocku przedstawia sytuację epidemiologiczną na terenie miasta i powiatu ziemskiego, związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19. Obecnie liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim to sześć - jeden pochodzi z ostatniej doby. 

-  To mężczyzna z powiatu płockiego, który został przewieziony bezpośrednio do szpitala w Sochaczewie - czytamy w komunikacie.

Liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 to siedem (dwie przybyły w ciągu ostatniej doby). Kwarantanną domową objętych jest 471 osób (77 przybyło podczas ostatniej doby), a nadzorem epidemiologicznym - 90 osób (sześć w czasie ostatniej doby).

Według danych z 19 kwietnia w Polsce potwierdzono 9.082 zarażonych, 350 osób zmarło, 1040 wyzdrowiało. 

Informacje na temat postępowania wobec podejrzenia koronawirusa można zdobyć m.in. dzięki całodobowej infolinii NFZ - nr 0 800 190 590.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE