Reklama

Reklama

Szkoły w powiecie - tu watro się uczyć! Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: materiał partnera

Szkoły w powiecie - tu watro się uczyć! Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku  - Zdjęcie główne

foto materiał partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości STAWIAMY NA ROZWÓJ I AKTYWNOŚĆ … WSPIERAMY W UCZENIU... Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku to ponad 99 lat tradycji i doświadczeń. Jesteśmy szkołą otwartą, bezpieczną i nowoczesną. Korzystając z naszej bogatej tradycji i pamiętając o wartościach, stawiamy na dynamiczny rozwój i dostosowanie się do potrzeb młodzieży. Nasi uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności nie tylko w ramach zajęć lekcyjnych, ale także uczestniczą w spotkaniach, zajęciach, warsztatach, prelekcjach, szkoleniach prowadzonych przez specjalistów różnych branż. Poprzez możliwość korzystania z bogatej oferty zajęć pozalekcyjnych rozwijają zainteresowania i pasje. Szkoła oferuje praktyki w renomowanych firmach. Uczniowie uczestniczą również w stażach zawodowych zagranicznych w ramach projektów dofinansowanych przez Unię Europejską.

Reklama

Bierzemy aktywny udział w wielu ogólnopolskich akcjach i programach. Organizujemy cykliczne imprezy szkolne, podczas których łączymy naukę ze sportem i zabawą. Nasi uczniowie uczestniczą w licznych wyjazdach rekreacyjno - dydaktycznych, wydarzeniach kulturalnych. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, atmosferę sprzyjającą nauce i wychowaniu oraz wszechstronny rozwój młodzieży z uwzględnieniem zainteresowań, jak i deficytów. Do dyspozycji uczniów oddajemy: nowoczesne pracownie przedmiotowe, pracownie do nauki zawodu, pracownie komputerowe, bibliotekę szkolną, multimedialną czytelnią, salę gimnastyczną, boisko do gier zespołowych, stołówkę oraz internat. 

Uczniowie naszej szkoły, którzy uzyskali średnią ocen minimum 4.00 mogą otrzymać Stypendium Starosty Płockiego. 

Uczniom zamiejscowym oferujemy miejsca w internacie.

    Drodzy Ósmoklasiści, przed Wami moment podjęcia decyzji, która w jakiejś mierze wpłynie na dalsze życie. Ten wybór będzie Waszym wstępem do dorosłości. To do jakiej szkoły pójdziecie, zadecyduje w jakiej atmosferze spędzicie najbliższe lata oraz jaki zawód będziecie wykonywać w przyszłości. Nasza szkoła oferuje Wam liczne kierunki nauczania, które pozwolą na zdobycie ciekawego, nowoczesnego zawodu. Wspieramy w procesie uczenia się każdego ucznia, stawiamy na jego wszechstronny rozwój i kształcimy profesjonalistów. 

Nie czekaj…Sprawdź naszą oferwww.zsberg.nazwa.pl/n-zsberg/tę…

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy