Reklama

Szkolna wyprawka za 800 zł? Niekoniecznie!

Opublikowano:
Autor:

Szkolna wyprawka za 800 zł? Niekoniecznie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Koniec wakacji jest wyjątkowym okresem, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Ci pierwsi cieszą się z powrotu do szkoły i spotkania z przyjaciółmi. Drudzy zaś wiedzą, że będą musieli sięgnąć do kieszeni i zaopatrzyć swoje pociechy w niezbędne książki i przybory szkolne. Wydatki to nie tylko zeszyty, piórnik czy nowy plecak, ale też sportowy strój na WF oraz obuwie. Jak pokazują badania, koszt szkolnej wyprawki dla jednego dziecka może wynieść ponad 800 złotych. Na szczęście są sposoby, żeby obniżyć te wydatki.

Koniec wakacji jest wyjątkowym okresem, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Ci pierwsi cieszą się z powrotu do szkoły i spotkania z przyjaciółmi. Drudzy zaś wiedzą, że będą musieli sięgnąć do kieszeni i zaopatrzyć swoje pociechy w niezbędne książki i przybory szkolne. Wydatki to nie tylko zeszyty, piórnik czy nowy plecak, ale też sportowy strój na WF oraz obuwie. Jak pokazują badania, koszt szkolnej wyprawki dla jednego dziecka może wynieść ponad 800 złotych. Na szczęście są sposoby, żeby obniżyć te wydatki.   

Szkolne zakupy to już nie tylko plecak i jego niezbędne wyposażenie. W szkołach panuje moda, a dzieci - podobnie jak dorośli - chcą za modą podążać. - Moja Asia chce w tym roku plecak z Elsą z Krainy Lodu. Ten zeszłoroczny jest jeszcze całkiem dobry, ale chce już nowy - mówi pani Monika, którą spotkaliśmy w sklepie Happy przy ul. Rembielińskiego.

Nowy plecach to tylko początek zakupów. Trzeba go przecież zapełnić zeszytami i innymi artykułami, a te muszą być praktyczne i ładne. Na okładkach koniecznie nadruki z ulubionych filmów i bajek, a ubiegłoroczna moda jest już passe. W tym roku wśród chłopców popularne są przybory z Barceloną i Avengers. Dziewczynki chcą za to Krainę Lodu oraz My Little Pony.

Modne i oryginalne artykuły kosztują zawsze trochę więcej od tych "zwykłych". 16-kartkowy zeszyt w trzy linie z pieskiem na okładce kosztuje 59 groszy, a taki sam zeszyt z Krainą Lodu już 1,49 zł. Dla porównania za całą wyprawkę (w tym zeszyty, bloki, kolorowe papiery, farby, kredki, plastelina itp.) pani Monika zapłaciła prawie 200 zł. Gdyby kupiła tańsze przybory dostępne w sklepie Happy zapłaciłaby ok. 100 zł mniej.

oferują szeroką gamę artykułów szkolnych. Znajdziesz w nich wszystkie elementy szkolnej wyprawki. Teraz klienci sklepów Happy mogą otrzymać 10% rabatu. Wystarczy pobrać i wydrukować lub pokazać na smartfonie kupon rabatowy. Sklepy, w których można skorzystać ze zniżki znajdują się na terenie targowiska przy ul. Rembielińskiego Hala A i B pawilon 1 i 11 oraz w Galerii Tayger paw. 11 na parterze. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE