Reklama

Szkolenie dla chętnych do rad nadzorczych

Opublikowano:
Autor:

Szkolenie dla chętnych do rad nadzorczych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Osoby, które chciałyby aspirować do rad nadzorczych, mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu „Zarządzanie spółkami”.

Osoby, które chciałyby aspirować do rad nadzorczych, mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu „Zarządzanie spółkami”.

Szkolenie traktowane jak kurs przygotowujący do egzaminu na członka rady nadzorczej organizuje Izba Gospodarcza Regionu Płockiego. Uczestnicy szkolenia będą przygotowywani do pełnienia funkcji członka rady nadzorczej w spółkach Skarbu Państwa lub firmach prywatnych, funkcjonujących w oparciu o przepisy prawa handlowego.

Szkolenie adresowane jest do wszystkich osób zainteresowanych poszerzeniem aktualnej wiedzy związanej z funkcjonowaniem podmiotów gospodarczych oraz przygotowaniem się do udziału w egzaminie państwowym dla kandydatów na członków rad nadzorczych.

Program obejmuje 14 dni szkoleniowych podzielonych na pięć „zjazdów”. Zajęcia odbywać się będą w dni powszednie w godzinach 8-16 w Płocku. Każdy uczestnik szkolenia weźmie udział w zajęciach „Etyka w biznesie”.

W kursie mogą brać osoby powyżej 50. roku życia (również z orzeczonym stopniem niepełnosprawności); zatrudnione w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach prywatnych, posiadających jednostkę organizacyjną na terenie województwa mazowieckiego na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania lub spółdzielczej umowy o pracę. Mogą to być również właściciele pełniący funkcje kierownicze, wspólnicy w tym partnerzy, prowadzący regularną działalność w przedsiębiorstwie.

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego jak zawsze gwarantuje profesjonalną kadrę trenerską oraz komplet materiałów szkoleniowych. Dodatkowo zapewnia catering oraz zwrot kosztów dojazdów dla połowy uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Na podstawie przesłanych informacji pracownik IGRP oceni spełnienie przez kandydata kryteriów rekrutacyjnych i możliwość udziału w projekcie, który rozpocznie się 2 września. Rekrutacja trwa.
Bezpłatne szkolenie przygotowane przez Izbę Gospodarczą Regionu Płockiego to część projektu „Mazowiecka kadra menedżerska na 5+” dofinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny.


Kontakt w sprawie szkolenia:
Monika Pankowska
Izba Gospodarcza Regionu Płockiego
24 364 99 89
biuro@igrp.com.pl

Fot. IGRP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE